5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
نیروی‌های قدس سپاه و حشدالشعبی حافظ امنیت زائران هستند
رمضان شریف، سخنگوی سپاه:

نیروی‌های قدس سپاه و حشدالشعبی حافظ امنیت زائران هستند

رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروی قدس سپاه، نیروهای انتظامی عراق و حشدالشعبی حافظ امنیت زائران در خاک عراق هستند و امنیت زائران در داخل کشور هم با نیروهای نظامی، اطلاعاتی و امنیتی خودمان و با کمک بسیج و سپاه تامین می‌شود.

اعتمادآنلاین| سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به خدمات و اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی گفت: سپاه در چند موضوع به صورت مشخص فعالیت می‌کند؛ در بخش‌های زیرساختی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با توجه به توافقی که با استاندارن و مسئولان محلی دارد، مسیرها و معابر و پارکینگ‌ها و کارهای زیرساختی در حوزه راه و ترابری را در سه استانی که در مسیر تردد زوار هستند، انجام می‌دهد.

 

شریف افزود: اقدامات خوبی در گذرگاه‌های اصلی یا مناطق منتهی به این گذرگاه‌ها انجام شده است.

 

سخنگوی سپاه رخدادهای اخیر در داخل عراق را تلاش دشمنان برای تحت شعاع قرار دادن موضوع راهپیمایی بزرگ اربعین و وحدتی دانست که بین ملت ایران و عراق ایجاد شده است و گفت: خوشبختانه با هوشیاری مردم و مسئولان عراقی و  نیروهای امنیتی این توطئه خنثی شد و این راهپیمایی با شکوه بسیار بیشتر و متراکم تری و در امنیت کامل برقرار خواهد شد.

 

سردار شریف گفت: نیروی قدس سپاه، نیروهای انتظامی عراق و حشدالشعبی؛ حافظ امنیت زائران در خاک عراق هستند و امنیت زائران در داخل کشور هم با نیروهای نظامی، اطلاعاتی و امنیتی خودمان و با کمک بسیج و سپاه تامین می‌شود.

 

وی با بیان اینکه اقدامات بهداشتی، درمانی و خدماتی  از دیگر فعالیت های سپاه برای زائران اربعین حسینی است، افزود: سپاه پاسداران خدمات ترابری، اتوبوس‌ها و ناوگان حمل و نقلی و امکانات مجموعه راهیان نور را در اختیار این کار بزرگ و مقدس قرار داده است.

 

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان تصریح کرد : مجموعه آمبولانس‌ها و بهداری‌های سیاری که سپاه دارد، به تناسب نیازی که اعلام می‌شود، برای این امر اختصاص خواهد یافت.

 

منبع:‌ایرنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها