4/16/2021
جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
جریان تحریف به غرب اعتیاد دارد
پرویز سروری، فعال اصولگرا:

جریان تحریف به غرب اعتیاد دارد

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: عده‌ای در داخل کشور و جریانات تحریف از بیرون کشور به دنبال این هستند که مانع هم‌گرایی ملی در موضوع بی‌اعتمادی به رفتار غربی‌ها شوند. اساساً ما در داخل کشور با افرادی مواجه هستیم که اینها از مرحله «اعتماد» به غرب عبور کرده و در چاه «اعتیاد» به غرب افتاده‌اند.

اعتمادآنلاین| دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما در داخل کشور با افرادی مواجه هستیم که اینها از مرحله «اعتماد» به غرب عبور کرده و در چاه «اعتیاد» به غرب افتاده‌اند.
 

پرویز سروری، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و فعال اصولگرا درباره سازوکار فعالیت «جریان تحریف» در کشور گفت: به طور طبیعی نظام سلطه به رهبری آمریکا با توجه به عملکرد خود در برجام به شدت تحت فشار افکار بین‌المللی قرار گرفته و از طرفی زمینه‌های اعتماد داخلی عناصر واگرا به خود را نیز از دست داده است.

 

وی افزود: حتی در داخل هم آنهایی که با غرب همراهی می‌کردند امروز دچار نحوه‌ای سرخوردگی شده‌اند و جریان همراه با غرب‌گرایی در داخل کشور در حالت انفعال قرار گرفته است.

 

وی همچنین گفت: در چنین وضعی به طور طبیعی «جریان تحریف» تلاش می‌کند چهره موجهی از برهم‌زنندگان برجام ارائه دهد تا همچنان بتواند به سیاست عضوگیری خود از درون جبهه نیروهای انقلاب ادامه بدهد.

 

سروری در ادامه اظهار داشت: جریان تحریف به دنبال این است که از عهدشکنان ناجی بسازد؛ یعنی می‌خواهند کسانی که با عهدشکنی ضربات سختی به منافع ملی ما وارد کردند امروز ناجی اقتصاد ایران نشان داده شوند.

 

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه امروز جریان تحریف در حال اجرای یک بازی خطرناک است، گفت: این جریان می‌خواهد تحریم‌ها را موجه جلوه دهد که به نظر من هم توهین به مردم ایران است و هم بازی بسیار خطرناکی است که باید با روشنگری و تبیین منطق رفتارهای جمهوری اسلامی که زمینه‌های اعتماد آفرینی و راستی آزمایی را در بالاترین سطح مهیا کرده است، خنثی شود.

 

این فعال اصولگرا تاکید کرد: عده‌ای در داخل کشور و جریانات تحریف از بیرون کشور به دنبال این هستند که مانع همگرایی ملی در موضوع بی‌اعتمادی به رفتار غربی‌ها شوند. اساساً ما در داخل کشور با افرادی مواجه هستیم که اینها از مرحله «اعتماد» به غرب عبور کرده و در چاه «اعتیاد» به غرب افتاده‌اند.

 

وی افزود: اینها آنچنان شیفته غرب هستند که برایشان مهم نیست رفتار غرب منطقی است یا خیر، بلکه برای اینها رفتار غرب عین منطق است.

 

نماینده اسبق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: درباره این جریان باید به درستی شفاف‌سازی و روشنگری شده و همه رسانه‌ها ازجمله رسانه ملی و نخبگان و دلسوزان کشور باید تلاش کنند که ماشین تحریف از کار بیفتد تا مقابله با تحریم‌ها به صورت جدی انجام شود.

 

سروری در پایان گفت: مشکل ما در کشور این است که جریان تحریف «تصمیم» را به «تردید» تبدیل و همانطور که رهبری فرمودند اقتصاد را شرطی و فریز کرده است. بنابراین روشنگری و از کار انداختن ماشین تحریف یعنی مردم به همراه مسئولین از تردید به تصمیم وارد شوند و تهدید را به فرصت تبدیل کنند.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها