6/25/2021
جمعه، ۰۴ تیر ۱۴۰۰
راه سردار سلیمانی را تا آزادسازی قدس شریف و محو دشمنان اسلام ادامه خواهیم داد
سرلشکر حسین سلامی:

راه سردار سلیمانی را تا آزادسازی قدس شریف و محو دشمنان اسلام ادامه خواهیم داد

فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه سراسرنمای سردار سپهبد شهیدقاسم سلیمانی گفت: ما با آرمان حرکت می‌کنیم و نه‌تنها انتقام خون این شهید را خواهیم گرفت، بلکه این راه مقدسی را که او پیمود، تا آزادسازی قدس شریف و محو دشمنان اسلام و بیرون‌کردن آنان از بلاد مسلمین ادامه خواهیم داد.

اعتمادآنلاین| فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر گرفتن انتقام خون سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: راه مقدسی سردار سلیمانی را تا آزادسازی قدس شریف و محو دشمنان اسلام و بیرون کردن آنان از بلاد مسلمین ادامه خواهیم داد.

 

سرلشکر پاسدار حسین سلامی، صبح سه‌شنبه در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه سراسر نمای سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: تصور اشتباهی که دشمنان در محاسبات، راهبردها و برآوردهایشان نسبت به ملت بزرگ ایران دارند این است که با شهادت مردان بزرگ، جریان انقلاب از حرکت می‌ایستد و یا متوقف می‌شود. اما همواره واقعیات تاریخی در 40 سال گذشته نشان داده است که شهادت موتور محرک قدرت مقاومت و دفاع ملت بزرگ ایران و سایر ملت‌های مسلمان است.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: این قاعده درباره شهادت سردار بزرگ و فرمانده فراموش‌نشدنی و همیشه جاویدان ملت ایران و جهان اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برقرار است و هرچه عظمت شهادت بزرگ‌تر باشد رویش‌ها، خیزش‌ها و جاری شدن روح جهاد و شهادت در جامعه قوی‌تر می‌شود.

 

وی اظهارداشت: امروز هم مشاهده می‌کنیم که مشعل مقاومت همچنان در دست سردار سلیمانی قرار دارد و در اهتزار است و همچنان در مسیر نورانی که او افتتاح کرد، با شتابی بیشتر جریان پیدا کرد و حتی انتقام خون این سردار عزیز به یک آرمان تبدیل شده است.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: ما با آرمان حرکت می‌کنیم و نه تنها انتقام خون این شهید را خواهیم گرفت، بلکه این راه مقدسی را که او پیمود، تا انتهای کار یعنی آزادسازی قدس شریف و محو دشمنان اسلام و بیرون کردن آنان از بلاد مسلمین ادامه خواهیم داد.

 

سلامی اظهار داشت: هیچ توقفی وجود نخواهد داشت و ما هیچ‌وقت به دنبال ایستادن و سکون نیستیم و تا انتها در این راه پیش می‌رویم و در این راه شهادت افتخار و آرزوی ماست.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها