9/23/2021
پنج شنبه، ۰۱ مهر ۱۴۰۰
دیپلماسی می‌تواند مانع انزوا شود
معاون دفتر رئیس جمهوری:

دیپلماسی می‌تواند مانع انزوا شود

معاون دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه در سال 1399 زنجیره‌ی پیشرفت‌ها در تولید جنگنده کامل و نخستین خروجی تولید انبوه جنگنده کوثر به سازمان رزم نیروی هوایی ارتش ملحق شد، تصریح کرد: رویداد بزرگی برای ایران و پیام روشنی برای جهان که در دشوارترین ایام هم هنوز و همچنان چهره‌ی ایران قوی پیداست.

اعتمادآنلاین| علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

 

«سال‌های اخیر، سال‌های ایجاد بازدارندگی بوده‌اند، بازدارندگی‌ای که از آسیب‌پذیری ما کاسته. دیپلماسی از انزوا جلوگیری می‌کند، اقتصاد بدون نفت از شدت عوارض تحریم می‌کاهد و توانمندی دفاعی هم از سطح تهدیدات.

 

دولت چه در سال‌های برجام و چه در سال‌های تحریم، هم دیپلماسی را به عنوان ابزار تأمین امنیت ملی بکار گرفته و هم رشد صنعت دفاعی را شتاب فوق‌العاده‌ای بخشیده؛ همانقدر که دولت دیپلماسی بوده، دولت دفاع هم بوده است. گواه، ارتقای قابل توجه توان رزم ایران در تمام حوزه‌هاست.

 

در سال 99، زنجیره‌ی پیشرفت‌ها در تولید جنگنده کامل شد و نخستین خروجی تولید انبوه جنگنده کوثر به سازمان رزم نیروی هوایی ارتش ملحق شد. رویداد بزرگی برای ایران و پیام روشنی برای جهان که در دشوارترین ایام هم  هنوز و همچنان چهره‌ی ایران قوی پیداست.»

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها