6/17/2021
پنج شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
اعتصاب را بشکنید ادامه کار را به ما بسپارید
جمعی از نمایندگان در میان کارگران هفت‌تپه:

اعتصاب را بشکنید ادامه کار را به ما بسپارید

 احمد نادری در حساب توئیتری خود نوشت : درجمع کارگران هفت تپه حضور یافتیم تا در مورد اقدامات انجام شده درسه هفته اخیر همفکری کنیم.

اعتمادآنلاین| رییس فراکسیون «مقابله با آسیب‌های اجتماعی» مجلس شورای اسلامی در این پیام تصریح کرده است: بحث حقوق‌های معوقه تقریبا حل شده، تمدید دفترچه بیمه تاآخر سال انجام شده و الان بحث برسر خلع ید از مالک فاقد اهلیت است. از کارگران خواستیم اعتصاب را شکسته و ادامه کار را به مجلس بسپارند.

 

توییت نماینده مجلس

 

علی‌حسین حسین‌زاده پیشتربا اشاره به پرداخت حقوق معوقه ماه‌های اردیبهشت و خرداد پرسنل شرکت هفت‌تپه در پی پیگیری دستگاه قضا تاکید کرد:  واقع امر این است که اگر کمک دستگاه قضا نبود، حقوق معوق کارگران  شریف شرکت هفت تپه پرداخت نمی‌شد.

 

وی ادامه داد: برای حل کامل معضل شرکت نیشکر هفت‌تپه هماهنگی و همکاری قوای مجریه و مقننه لازم است.

 

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان عنوان کرد: با توجه به مشکلاتی که در عملکرد و نحوه پرداخت حقوق و سایر موضوعات در این شرکت وجود دارد، حتما باید قوه قضاییه در این پرونده، حضور انقلابی و پیگیر خود را ادامه دهد.

 

حسین‌زاده گفت: پرداخت دو ماه حقوق معوقه کارکنان شرکت نیشکر هفت تپه با پیگیری‌های دستگاه قضا موجبات امیدواری و نشاط کارکنان این مجموعه را سبب شده است.

 

وی افزود: درباره روند ادامه به کار این شرکت برخی معتقدند مدیریت این شرکت باید به دولت برگردد و عده‌ای معتقدند با بخش خصوصی سرپا نگه داشت لذا باید یک سیاست واحدی برای نحوه اداره این شرکت بزرگ در آینده نظر گرفته شود و حتما باید کمک دستگاه مقتدر قضایی باشد تا امور سامان یابد.


 غلامرضا شریعتی نیز با اشاره به پرداخت حقوق معوقه ماه‌های اردیبهشت و خرداد پرسنل شرکت هفت‌تپه در پی پیگیری دستگاه قضا تاکید کرد: از رییس محترم قوه قضاییه ، دادستان کل، وزیر کشور و سایر مسئولان که در این زمینه دست به دست هم دادند تا مشکلات  کارگران هفت تپه حل شود، تشکر می کنم. 

 

وی افزود: پرداخت حقوق معوقه ماه‌های اردیبهشت و خرداد پرسنل شرکت هفت تپه با حمایت قوه قضاییه انجام شد، که از این اقدام بجا تشکر می‌کنیم.  

 

استاندار خوزستان اظهار داشت: پرداخت حقوق معوقه ماه‌های اردیبهشت و خرداد پرسنل شرکت هفت تپه، وضعیت پرداختی‌های این کارخانه را به‌روز می‌کند و در آرامش بخشی به کارگران و منطقه موثر خواهد بود. 

 

شریعتی اضافه کرد: امیدواریم کارگران در این فصل که زمان اورهال کارخانه در حوزه صنعت، فصل کشت جدید برای سال‌های آتی و فصل آبیاری مزارع است، با همکاری در تولید آینده و نگهداری کشت کنونی و به روز رسانی کارخانه برای کشت محصول، کمک کنند تا شرکت در اقتصاد ملی نقش خود را ایفا کرده و ادامه فعالیت خود را تضمین کند.

 

منبع: میزان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها