6/18/2021
جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
آذری زبان‌ها فراکسیون شمال غرب را تشکیل می‌دهند
نماینده مردم بناب در مجلس:

آذری زبان‌ها فراکسیون شمال غرب را تشکیل می‌دهند

نماینده مردم بناب در مجلس در رابطه با شکل‌گیری فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم گفت: فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم شکل می گیرد، جلسات مقدماتی اش را برگزار کردیم، هفته اینده هم جلسات عمومی‌اش را برگزار می‌کنیم.

اعتمادآنلاین| «محمد باقری بنابی»، نماینده مردم بناب در مجلس، در رابطه با تشکیل فراکسیون آذری زبان‌ها در مجلس یازدهم گفت: فراکسیونی تحت عنوان فراکسیون شمال غرب را پیگیر هستیم و جلساتش برگزار می شود. فراکسیون آذری زبان ها در مجلس یازدهم شکل نمی گیرد.  

 

نماینده مردم بناب در رابطه با ریاست فراکسیون شمال غرب اظهار کرد: در این خصوص با مشکل مواجه شدیم و هنوز قطعی نشده است در این فراکسیون دوستانی از آذربایجان شرقی و غربی فعال هستند. ولی هنوز تصمیم جدی گرفته نشده که چه کسی ریاست این فراکسیون را برعهده داشته باشد.

 

او ادامه داد: تشکیل فراکسیون آذری زبان ها در این وضعیت به صلاح نیست، به نظرم موفق نمی شود.

 

باقری بنابی در پاسخ به این سوال که ممکن است ریاست فراکسیون شمال‌ غرب را پزشکیان به عهده بگیرد؟ مطرح کرد: هنوز معلوم نیست و طبق شرایط نمی‌دانم که او بیاید یا نه ولی او عضو این فراکسیون است.

 

نماینده بناب در مجلس در رابطه با شکل گیری فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم گفت: فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس یازدهم شکل می گیرد، جلسات مقدماتی اش را برگزار کردیم؛ هفته اینده هم جلسات عمومی اش را برگزار می کنیم.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا اصلاحطلبان هم در این فراکسیون عضو خواهند بود مطرح کرد: اصلاح طلبان را نمی دانم ولی آنهایی که با مشی مستقلین وارد شدند، این  فراکسیون را تشکیل می دهند.

 

او در رابطه با ریاست فراکسیون گفت: ریاست فراکسیون مشخص نیست. بعد از تعطیلات فراکسیون مستقلین ولایی را رسمی می کنیم. حدود 60نفر در این فراکسیون عضو هستند.

 

منبع: برنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها