11/25/2020
چهارشنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۹
علت مرگ محیط‌بان پارک ملی بمو فارس هنوز نامشخص است

علت مرگ محیط‌بان پارک ملی بمو فارس هنوز نامشخص است

مدیر کل فرمانده یگان حفاظت محیط زیست علت مرگ محیط‌بان پارک ملی بمو فارس را نامشخص اعلام کرد.

اعتمادآنلاین| «سرهنگ جمشید محبت خانی» فرمانده یگان حفاظت محیط زیست، در مورد ماجرای مرگ محیط‌بان 48 ساله در ساختمان اداری پارک ملی بمو و رویت او توسط همکارانش در حالی‌ که گلوله صورتش را متلاشی کرده بود، بیان کرد: هنوز چیزی معلوم نیست و نمی‌دانیم که این اتفاق خودکشی بوده و یا اینکه تیر را اشتباه به خودش شلیک کرده است.

 

وی ادامه داد: ایشان از محیط‌باهای خوب ما در پارک ملی بمو استان فارس بود، که پریروز غروب در حین ماموریت، همکاران متوجه صدای تیر می‌شوند، بعد به داخل ساختمان می‌روند و می‌بینند، این محیط‌بان بر اثر شلیک گلوله به خودش فوت کرده است.

 

محبت‌خانی بیان کرد: این ماجرا دو حالت دارد، یا خودش به عمد تیر زده و یا اینکه شاید در حال تمیز کردن اسلحه و یا حتی بازی با اسلحه بوده که این سهل‌انگاری رخ داده است.

 

مدیر کل فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: با این وجود هنوز علائمی که کدام گزینه درست باشد وجود ندارد و هنوز هم مسئله در دست بررسی است، دادستان در حال رسیدگی است و از کارشناس اعلام مهمات دعوت کردند و به محض اینکه به ما اطلاع داده شود که این ماجرا خودکشی بوده یا اینکه تیر سهوی شلیک شده اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

وی در پایان افزود: این محیط‌بان هیچگونه مشکل روحی و روانی نداشته است.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها