12/7/2021
سه شنبه، ۱۶ آذر ۱۴۰۰
بشترین آمار تصادف در کدام منطقه تهران است؟

بشترین آمار تصادف در کدام منطقه تهران است؟

سرهنگ احسان مومنی، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب تصادفات رانندگی در پایتخت را در مدت زمان شش ماهه اول سال تشریح کرد.

اعتمادآنلاین| سرهنگ احسان مؤمنی در یک گفت و گوی تلویزیونی در رابطه با وضعیت تصادفات در پایتخت اظهار کرد: با بررسی و آنالیز تصادفات در شش ماهه اول سال 1399 حدود 47 درصد از متوفیان حوادث رانندگی سطح معابر تهران مربوط به موتورسیکلت سواران و 38 درصد عابرین پیاده و 15 درصد راننده و سرنشین خودرو بودند که در اثر بی احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات جان خود را از دست دادند.

 

وی افزود: 60 درصد تصادفات فوتی در معابر بزرگراهی شهر تهران به وقوع پیوسته که به ترتیب بزرگراه آزادگان، بزرگراه امام علی (ع) و بزرگراه فتح بیشترین حوادث رانندگی را دارا می‌باشند.

 

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب گفت: بیشترین تصادفات فوتی در منطقه 4 شهرداری تهران با 11 درصد از کل متوفیان، منطقه 15 شهرداری 9 درصد و منطقه 19 شهرداری 8 درصد از کل متوفیان است.

 

سرهنگ احسان مؤمنی به رانندگان توصیه کرد: در هنگام رانندگی کمربند ایمنی خود و سرنشینان را بسته نگهدارند. رانندگان از اقداماتی که باعث حواس پرتی آنها می‌گردد مانند خوردن و آشامیدن، استفاده و صحبت کردن از تلفن همراه، صحبت کردن با سرنشینان و … در هنگام رانندگی خودداری نمایند.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها