4/16/2021
جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
شهدای مدافع حرم استوانه‌های مستحکم عزت کشورند
سردار سلامی، فرمانده سپاه:

شهدای مدافع حرم استوانه‌های مستحکم عزت کشورند

فرمانده کل سپاه شهیدان مدافع حرم را استوانه‌های مستحکم عزت، سرافرازی و سربلندی کشور توصیف و گفت: آنچه امروز در این سرزمین به نام عزت، امنیت، آرامش، پیشرفت، رفاه و سربلندی وجود دارد مدیون رشادت و جوانمردی دلیرمردانی است که به همه آرزو‌های دنیایی خود پشت کردند.

اعتمادآنلاین| سردار سلامی گفت: شهیدان مدافع حرم استوانه‌های مستحکم عزت، سرافرازی و سربلندی کشور هستند.


سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی با آرزوی قبولی عزاداری‌ها و عبادات مردم در ایام سوگواری عزای اهل بیت (علیهم السلام) و تبریک حلول ماه ربیع الاول، با اشاره به بازگشت پیکر مطهر شهدای مدافع حرم کربلای خان طومان گفت: خداوند متعال را برای بازگشت ستار‌های درخشان در این ایام شاکر هستیم.

 

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آسمان پرافتخار شهیدان این سرزمین با ستار‌ه‌های درخشان خان طومان دوباره درخشیده است، گفت: فضای جامعه ایران اسلامی این روز‌ها با عطر شهدای مدافع حرم، معطر شده و نسیم رحمت پیکر مطهر شهدای خان طومان، رایحه دل‌انگیز شهادت را در جامعه جاری کرده است.

 

وی با بیان اینکه پیکر نورانی شهدای مدافع حرم روح نشاط، طراوات و جهاد را در جامعه منتشر کرده است، خاطرنشان کرد: ‌خان طومان نامی است که با استان مازندران کاملا عجیبن شده است و در حافظه مردم دیار مازندران این نام نشان‌دهنده حماسه‌سازی مردم بزرگ و شرافتمندی است که برای دفاع از حریم اهل بیت (علیهم السلام) و نجات جان ملت مسلمان سوریه از توطئه تکفیری تروریستی از این دیار هجرت کردند.

 

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه شهدای مدافع حرم خان طومان برای حفظ امنیت ملی و آرامش مردم ترک دیار کردند، گفت: ‌این شهدای عزیز جهاد را برگزیدند و در همان سرزمین به شهادت رسیدند و پس از قریب پنج سال، با بازگشت پیکر مطهر این عزیزان چشم همه ما بویژه خانواده‌های عزیز شهدای والامقام به نورشان روشن شد.

 

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهدای مدافع حرم خان طومان افتخار دیگری برای ایران اسلامی آفریدند، تصریح کرد: از مردم باغیرت، با شرف، مومن و انقلابی مازندران که در این ایام کرونایی با رعایت همه ملاحظات بهداشتی شهیدان را تنها نگذاشتند و غیرتمندانه و با عشق زیر تابوت این عزیزان را گرفتند و تا عرش الهی با شکوه بدرقه کردند، قدردانی می‌کنم.

 

سرلشکر سلامی در ادامه شهیدان مدافع حرم را استوانه‌های مستحکم عزت، سرافرازی و سربلندی کشور توصیف و گفت: آنچه امروز در این سرزمین به نام عزت، امنیت، آرامش، پیشرفت، رفاه و سربلندی وجود دارد مدیون رشادت و جوانمردی دلیرمردانی است که به همه آرزو‌های دنیایی خود پشت کردند؛ از تعلقات گذشتند و راه نورانی جهاد را که سعادت مسلمانان در آن نهفته است، انتخاب کردند.

 

فرمانده کل سپاه در ادامه تاکید کرد: تا زمانی که قافله شهیدان جریان دارد، و تازمانی که مردانی وجود دارند که به فرمان نائب امام زمانشان صحنه‌های نبرد را از وجود خود پر می‌کنند وسینه‌های ستبرشان را در مقابل تیر‌های بلا قرار می دهند؛ به این ملت و مملکت هیچ آسیبی نخواهد رسید.

 

سرلشکر سلامی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بویژه سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: ‌انشاءالله شهدای عزیز با راهی که به ما نشان دادند، شاهد باشند تا پرچم را برافراشته نگه داریم و مسیر مستقیم جهاد فی سبیل‌الله را تا پیروزی نهایی ادامه بدهیم.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها