11/24/2020
سه شنبه، ۰۴ آذر ۱۳۹۹
انتقال نسرین ستوده به زندان زنان قرچک

انتقال نسرین ستوده به زندان زنان قرچک

روابط عمومی اداره کل زندان‌های تهران در پی انتقال نسرین ستوده به زندان قرچک، اعلام کرد: با توجه به اینکه حکم اخیر این فرد قطعی شده و محکومیت 12 سال حبس لازم الاجراست، وی به قرچک منتقل شد.

اعتمادآنلاین| روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران افزود: نسرین ستوده بابت عنوان مجرمانه اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور به پنج سال حبس و بابت فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی به یکسال حبس محکوم شده بود.

 

این اداره کل افزود: نسرین ستوده همچنین اخیراً به دلیل محکومیت در یکی از جرایم عمومی به 12 سال حبس محکوم شده که محکومیت اخیرالذکر به تازگی قطعی و لازم الاجرا شده است.

 

روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: با توجه به ماده 134 قانون مجازات اسلامی، مجازات اشد در خصوص این زندانی لحاظ می‌شود و بنابراین با ادغام دیگر موارد محکومیت وی مجازات 12 سال حبس برای وی لحاظ می‌شود.

 

این اداره کل اعلام کرد: با استناد بند ب ماده هفت آئین نامه نحوه تفکیک و طبقه بندی زندانیان مصوب 1385 / 9 / 9، زندانیان با محکومیت در یکی از جرایم عمومی که متوجه نسرین ستوده نیز می‌شود، صلاحیت نگهداری در بند امنیتی را ندارند.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها