11/25/2020
چهارشنبه، ۰۵ آذر ۱۳۹۹
افردا نابارور تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند
زهرا شیخی، سخنگوی کمیسیون بهداشت:

افردا نابارور تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: نکات مهمی در طرح جمعیت و تعالی خانواده وجود دارد و با تصویب این طرح بیمه ناباروری به خانوارهایی که مشکلات ناباروری دارند تعلق خواهد گرفت تا بخشی از بار مالی این مشکل را پاسخگو باشد.

اعتمادآنلاین| سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بیمه ناباروری به خانوارهایی که مشکلات ناباروری دارند تعلق خواهد گرفت.
 

زهرا شیخی، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی درباره نشست عصر امروز (دوشنبه 5 آبان‌ماه) کمیسیون متبوع خود از ادامه بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده خبر داد و اظهار کرد: بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده در نشست امروز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

وی افزود: نکات مهمی در طرح جمعیت و تعالی خانواده وجود دارد و با تصویب این طرح بیمه ناباروری به خانوارهایی که مشکلات ناباروری دارند تعلق خواهد گرفت تا بخشی از بار مالی این مشکل را پاسخگو باشد.

 

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد یکی از نکات مهم در قسمت سلامت طرح جمعیت و تعالی خانواده و استفاده از تمام ظرفیت‌های علمی ازجمله طب ایرانی اصلاح سبک زندگی و رویکرد تغذیه است که به صورت پایه‌ای باید روشی پیشگیرانه داشته باشد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها