4/16/2021
جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
رایزنی برای ایجاد تشکل واحد و دائمی ائتلاف اصولگرایان
مهدی چمران، فعال سیاسی اصولگرا:

رایزنی برای ایجاد تشکل واحد و دائمی ائتلاف اصولگرایان

مهدی چمران، فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه هیچ یک از فعالان داخلی نسبت به گشایش‌های اقتصادی و سیاسی در کشور ناراحت نیستند، گفت: تنها منافقین و افراد ضد جمهوری اسلامی از گشایش در کار ملت و کشور خوشحال نمی‌شوند.

اعتمادآنلاین| مهدی چمران فعال سیاسی اصولگرا و نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب (شانا) در انتخابات اخیر مجلس با تایید فعالیت اصولگرایان در خصوص فرآیند شکل‌گیری نهاد ائتلافی جدید و دائمی در میان فعالان این جریان سیاسی، گفت: هنوز در حال رایزنی و گفت‌وگو هستیم. اگر این بحث‌ها به نتیجه برسد، نتیجه را اعلام خواهیم کرد ولی در حال حاضر مساله‌ای که قطعی شده و قابل بیان باشد، وجود ندارد.

 

وی افزود: در مجموع اصل موضوع که ایجاد یک تشکل واحد و دائمی برای ائتلاف است، درست بوده و رایزنی‌ها جریان دارد.

 

این فعال سیاسی اصولگرا درخصوص هجمه‌های اخیر به وزیر امور خارجه و اینکه به‌نظر می‌رسد گروهی در داخل از گشایش احتمالی در فضای اقتصادی و سیاسی در عرصه بین‌الملل خوشحال نمی‌شوند، بیان داشت: توهین و حمله به وزیر خارجه کشور به هیچ وجه کار درستی نیست. 

 

این که گروهی در داخل از گشایش خوشحال نمی‌شوند هم برداشت درستی نیست. مگر کسی پیدا می‌شود که از گشایشی که در کار ملت و کشور ایجاد شود، خوشحال نشود؟ همه خوشحال می‌شوند مگر منافقین و کسانی که خارج‌نشین بوده و ضدجمهوری اسلامی هستند.

 

چمران ادامه داد: کسانی که در داخل فعالیت می‌کنند چنین نیستند، منتهی یک سری خوشحالی‌های زودهنگام و نابه‌جایی از پیروزی بایدن به وجود آمد که بی‌جا بود و این خوشحالی‌ها، آن واکنش‌ها را ایجاد کرد وگرنه حمله و هجمه به وزیر خارجه اشتباه و بی‌معنا است، البته آن خوشحالی هم صحیح نیست چراکه بایدن هم معاون اول اوباما بوده و قرار است همان سیاست‌ها را با روش‌های جدید دنبال کند.

 

منبع: ایلنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها