6/17/2021
پنج شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
تسریع در ساخت بیمارستان‌های نیروی دریایی ارتش در بندرعباس و کنارک
حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش اعلام کرد:

تسریع در ساخت بیمارستان‌های نیروی دریایی ارتش در بندرعباس و کنارک

فرمانده نیروی دریایی ارتش از تسریع در ساخت دو بیمارستان این نیرو در بندرعباس و کنارک تا پایان سال خبر داد. 

اعتمادآنلاین| فرمانده نیروی دریایی ارتش از تسریع در ساخت دو بیمارستان این نیرو در بندرعباس و کنارک تا پایان سال خبر داد.
 

امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره فعالیت‌های نیروی دریایی ارتش در مقابله با کرونا گفت: مجموعه نیرو‌های مسلح از ابتدای شیوع بیماری کرونا به نحو خوبی به تکالیف خود عمل کردند و نظم و ترتیبات خوبی که در نیرو‌های مسلح وجود دارد. نیروهای مسلح در مقابله با کرونا به کمک مردم کشورمان آمدند و تلاش‌های خوبی را در زمینه‌های مختلف انجام دادند.

 

وی ادامه داد: نیرو‌های مسلح کار‌های خوبی در زمینه‌های مختلف از جمله برقراری ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی، قرنطینه و موضوعات پس از بیماری که دوره نقاهت را شامل می‌شود را انجام داده‌اند.

 

دریادار خانزادی گفت: در نیروی دریایی ارتش هم تمام ظرفیت‌های بیمارستانی تا امروز به این موضوع اختصاص داده شده، به نوعی که بیش از 90 درصد از ظرفیت‌های بیمارستانی همواره به بستری و درمان بیماران کرونایی اختصاص داشته است. باید توجه کنیم این اتفاق در تمام مناطقی رخ داده است که ما در آن جا امکانات بهداشتی و درمانی داشته ایم. 

 

وی افزود: پیشانی این مناطق رشت بود که بیمارستان نیروی دریایی در آن جا خدمات بسیار خوبی را به بیماران کرونایی اختصاص داد. این اقدامات در زمانی انجام شد که این بیماری در شمال کشور اوج گرفته بود، اما خوشبختانه به خوبی کنترل شد.

 

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه بیمارستان گلستان این نیرو در تهران تمام ظرفیت‌های تخصصی خود را برای مقابله با بیماری کرونا به میدان آورده است، اظهار کرد: بیمارستان گلستان نیروی دریایی ارتش به طور تخصصی در زمینه مقابله با بیماری کرونایی فعالیت می‌کند. این بیمارستان برای مقابله با انواع بیماری‌های واگیردار نظیر کرونا یک بخش ایزوله خاص را هم در اختیار دارد تا افرادی که وارد این بیمارستان شده‌اند خدمات درمانی خوبی را دریافت کنند.

 

دریادار خانزادی ضمن اعلام خبر ساخت 2 بیمارستان جدید نیروی دریایی ارتش در بندرعباس و کنارک، افزود: ما همزمان با کار‌های خود در مقابله با بیماری کرونا، به ساخت 2 بیمارستان در بندرعباس و کنارک سرعت بخشیدیم که مراحل نهایی ساخت این دو بیمارستان تا پایان سال به پایان خواهد رسید و به نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شوند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ظرفیت درمانی این بیمارستان‌ها پس از تجهیز و راه‌اندازی به بخش بهداشت و درمان کشور کمک‌های بسیاری خواهند کرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها