6/18/2021
جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
گرفتن جریمه دیرکرد بانک‌ها باید رفع شود
آیت‌الله علوی گرگانی، از مراجع تقلید:

گرفتن جریمه دیرکرد بانک‌ها باید رفع شود

یکی از مراجع تقلید گفت: گرفتن جریمه دیرکرد بانک‌ها باید رفع شود چون سبب مشکل‌های زیادی برای مردم شده است برخی از مردم در پرداخت دیرکرد وام با مشکل‌هایی مواجه هستند که باید به آنها فرصت داده شود.

اعتمادآنلاین| آیت‌الله سیدمحمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید با انتقاد از بالابودن سودهای بانکی و آنچه که آن را "رباخواری و نزول" نامید، گفت: این سودها کمر مردم را شکسته و از رییس قوه قضاییه می‌خواهیم برای رفع این مشکل ورود پیدا کند.

 

آیت‌الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید با انتقاد از بالابودن سودهای بانکی و آنچه که آن را «رباخواری و نزول» نامید، گفت: این سودها کمر مردم را شکسته و از رییس قوه قضاییه می‌خواهیم برای رفع این مشکل ورود پیدا کند.

 

این مرجع در دیدار رئیس کل دادگستری و دادستان استان با وی، گفت که در دوره ریاست سیدابراهیم رئیسی، موضوع مهریه بهتر شده است.

 

علوی گرگانی افزود: موضوع رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام‌ها کمر مردم را شکسته است مردم به ما نامه‌هایی می‌زنند و درخواست کمک دارند.

 

وی بیان کرد: گرفتن جریمه دیرکرد بانک‌ها باید رفع شود چون سبب مشکل‌های زیادی برای مردم شده است برخی از مردم در پرداخت دیرکرد وام با مشکل‌هایی مواجه هستند که باید به آنها فرصت داده شود.

 

این مرجع تقلید عنوان کرد: از رئیس قوه قضاییه که با حضور خود در مسند ریاست قوه قضاییه خدمات خوبی ارائه داده است تشکر می‌کنم و آرزوی من توفیق ایشان است.

 

آیت‌الله علوی گرگانی با اشاره به آیه‌ای از سوره مائده تصریح کرد: خداوند می فرمایید اگر به دستورهای ما گوش دهید ما شما را کمک کرده و اجر و پاداش عظیمی می دهیم.

 

در ابتدای این دیدار نیز دادستان قم خاطرنشان کرد: با توجه به اقدام‌هایی که انجام شد هیچ زندانی به دلیل مشکل پرداخت مهریه در زندان‌های قم نداریم، همچنین سعی شده تعداد زندانیان جرائم مالی کاهش پیدا کند

 

منبع: انتخاب

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها