3/8/2021
دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
محدودیت‌های کرونایی تهران تا هفته آینده ادامه دارد
علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا:

محدودیت‌های کرونایی تهران تا هفته آینده ادامه دارد

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: اکنون در وضعیت نارنجی قرار داریم و تمام محدودیت‌هایی که در قبل و براساس مصوبه شهرهای نارنجی اجرا می‌شد همچنان تا هفته آینده ادامه دارد.

اعتمادآنلاین| فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: اکنون در وضعیت نارنجی قرار داریم و تمام محدودیت‌هایی که در قبل و براساس مصوبه شهرهای نارنجی اجرا می شد همچنان تا هفته آینده ادامه دارد.

 

علیرضا زالی روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش شهید سلیمانی با عنوان «کنترل همه‌گیری کرونا» در مشیریه تهران گفت: محدودیت‌های شب از ساعت 21 شب تا 4 صبح نیز در تهران ادامه خواهد داشت و براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرهای زرد نیز تسری خواهد داشت.

 

وی افزود: شاهد کاهش وضعیت مبتلایان به کرونا در تهران هستیم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همکاری مردم این روند روبه کاهشی ادامه خواهد داشت.

 

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه بیماران کرونایی را از سایر بیماران در بیمارستان‌های تهران جداسازی می کنیم گفت: در بعضی از بیمارستان‌ها این طرح اجرا شده است تا خدمات ضروری به بیماران کرونایی و سایر بیماران قلبی و ریوی ارائه شود.

 

وی ادامه داد: گزارش‌های خوبی از بهبودی بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها گزارش شده است همچنین افراد مبتلا به کرونا به سرعت ردیابی و شناسایی می شوند تا از این طریق روند بهبودی آنها سرعت بخشیده شود.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها