6/17/2021
پنج شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
تعطیلی جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز در کشور تکذیب شد

تعطیلی جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز در کشور تکذیب شد

از شب گذشته اخباری مبنی بر تعطیلی بعضی از جایگاه‌های نفت‌گاز در کشور منتشر شده است که این موضوع از سوی سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی به طور کامل تکذیب شد.

اعتمادآنلاین| هم‌اکنون 2800 جایگاه عرضه نفت‌گاز در کشور فعال است که همه این جایگاه‌ها شبانه‌روزی فعال‌ هستند و آنطور که فاطمه کاهی - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده کل جایگاه‌های عرضه این فرآورده در کشور فعال بوده و هموطنان می‌توانند موارد احتمالی را به این شرکت گزارش کنند.

 

به گفته وی کل جایگاه‌های سوخت کشور موظف هستند شبانه‌روزی به هموطنان سوخت عرضه کنند و موارد احتمالی توقف عرضه سوخت در جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز احتمالاً موقت و موردی و مربوط به پایان سوخت و سوختگیری دوباره مخازن جایگاه بوده است که در این موارد هموطنان می‌توانند به نزدیک‌ترین جایگاه مراجعه کنند.

 

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی اظهار کرد: سهمیه سوخت مورد نیاز ماهانه رانندگان خودروهای سنگین بر اساس عملکرد و پیمایش و بر مبنای اطلاعات دریافتی از سازمان راهداری ماهانه در کارت سوخت این دسته از خودروها شارژ می‌شود. با توجه به اینکه به‌منظور جلوگیری از قاچاق سوخت، کارت آزاد عرضه نفت‌گاز به‌صورت محدود و تنها برای شرایط اضطراری در اختیار جایگاه‌های عرضه نفت گاز قرار گرفته، لازم است هموطنان به‌ویژه رانندگان وسایل نقلیه سنگین در نگهداری از کارت سوخت شخصی خود دقت لازم را داشته باشند.

 

 در صورت بروز هرگونه مشکل و موارد تخلف احتمالی شهروندان می‌توانند طی تماس با سامانه تلفنی 09627 شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، شکایت خود را طرح، ثبت و پیگیری کنند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها