3/2/2021
سه شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
هجوم مسافران به گیلان و نگرانی‌ها از بازگشت وضعیت قرمز کرونایی

هجوم مسافران به گیلان و نگرانی‌ها از بازگشت وضعیت قرمز کرونایی

در حالی که مسعود نوروزی، معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مهم‌ترین دلیل روند کاهشی ابتلا و مرگ و میر‌های ناشی از کرونا در سراسر کشور و استان گیلان را محدودیت سفر‌های بیرون شهری و درون شهری اعلام کرد، ترافیک این روزها در جاده منجیل به رودبار و هجوم مسافران به این استان شمالی، نگرانی‌ها از بازگشت وضعیت قرمز کرونایی به گیلان را موجب شده است.

اعتمادآنلاین|در حالی که مسعود نوروزی، معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مهم‌ترین دلیل روند کاهشی ابتلا و مرگ و میر‌های ناشی از کرونا در سراسر کشور و استان گیلان را محدودیت سفر‌های بیرون شهری و درون شهری اعلام کرد، ترافیک این روزها در جاده منجیل به رودبار و هجوم مسافران به این استان شمالی، نگرانی‌ها از بازگشت وضعیت قرمز کرونایی به گیلان را موجب شده است.

 

بر اساس آخرین اطلاعات کرونا، در حال حاضر 450 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند که 79 نفر آنها در 24 ساعت گذشته بستری شدند.

 

3 شهر لنگرود، رودسر و ماسال از شهر‌های پرخطر استان گیلان از نظر شیوع ویروس کرونا هستند که شیب منحنی ابتلا در این شهر‌ها در روز‌های گذشته روند صعودی داشته است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها