6/17/2021
پنج شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
ترامپ به دستیارانش دستور داده دستمزد جولیانی را پرداخت نکنند

ترامپ به دستیارانش دستور داده دستمزد جولیانی را پرداخت نکنند

منابع مطلع می‌گویند که رابطه‌ دونالد ترام با وکیل شخصی خودش رودی جولیانی هم تیره شده است و او به دستیارانش دستور داده تا دستمزد مشاوره حقوقی این وکیل را پرداخت نکنند.

اعتمادآنلاین| دونالد ترامپ که چهارشنبه به اولین رئیس جمهوری در آمریکا تبدیل شد که دو بار استیضاح می‌شود، به شدت منزوی، کج خلق و کینه‌توز شده است.

 

با توجه به اینکه کمتر از یک هفته از ریاست جمهوری او باقی مانده است، حلقه نزدیکان ترامپ به شدت در حال کوچک شدن است و دفاتر در کاخ سفید کم‌کم خالی می‌شوند و این رئیس جمهوری به برخی از افراد باقیمانده می‌تازد.

 

به گفته مشاوران و دستیاران کاخ سفید، ترامپ از دست متحدانش که بعد از حادثه ششم ژانویه و محکومیت همه‌ جانبه‌اش از او حمایت نکردند، خشمگین است. 

 

در حالی که ترامپ به شدت از دست مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا عصبانی است، منابع مطلع می‌گویند که رابطه‌ او با وکیل شخصی خودش رودی جولیانی هم که از مدافعان سرسخت اوست، تیره شده است.

 

دو مقام آمریکایی مطلع گفتند، ترامپ به دستیارانش دستور داده تا دستمزد مشاوره حقوقی جولیانی را پرداخت نکنند. او همچنین خواستار آن شده است که شخصاً هرگونه بازپرداخت هزینه‌های جولیانی را که از طرف این رئیس جمهوری سفر می‌کرد تا نتایج انتخابات را در ایالات مهم به چالش بکشد، تایید کند.

 

آنها می‌گویند که ترامپ در محفل خصوصی بابت برخی از اقدامات رودی جولیانی ابراز نگرانی کرده و با دستمزد روزانه 20 هزار دلاری که جولیانی بابت کار روی شکایت‌های انتخاباتی درخواست کرده، موافق نیست.

 

به گفته یک مقام ارشد آمریکایی، ترامپ که در بازه زمانی 13 ماه دوباره با استیضاح مواجه شده، عملا هیچ‌کس را مدافع خود نمی‌داند، از جمله کایلی مک‌انانی سخنگوی کاخ سفید، جارد کوشنر مشاور ارشد و دامادش، لری کادلو مشاور اقتصادی کاخ سفید، رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی و مارک میدوز، رئیس کارکنان کاخ سفید را.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها