3/2/2021
سه شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
 ستاد عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان با آمادگی لازم در خدمت شهروندان خواهد بود
جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری لاهیجان، با توجه به شروع بارش برف مطرح کرد؛

ستاد عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان با آمادگی لازم در خدمت شهروندان خواهد بود

امین رشیدی نژاد، جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری لاهیجان گفت: شهروندان محترم  به جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به توصیه های ستاد مدیریت عملیات زمستانی توجه کنند.

اعتمادآنلاین| امین رشیدی نژاد در گفت و گویی گفت: شهروندان محترم  به جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به توصیه های ستاد مدیریت عملیات زمستانی توجه کنند.


وی اضافه کرد: از شهروندان محترم انتظار داریم با توجه به در پیش بودن بارش برف و احتمال شکستن شاخه و سقوط درختان از پارک خودروهای خود در کنار خیابان، زیر درختان و تیرهای برق جدا خودداری نمایند.


جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری لاهیجان گفت: شهروندان به جهت کمک به کارکنان خدوم شهرداری در امر خدمت رسانی در بازگشایی معابر اصلی و فرعی، خودروهای خود را حتی المقدور در پارکینگ منازل پارک نموده و از پارک خودرو ها در کوچه خودداری نمایند، زیرا این کار علاوه بر آسیب احتمالی به خودروها، منجر به بسته شدن مسیر و کندشدن عملیات برف روبی و امداد می شود.


وی با بیان اینکه ستاد عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان با آمادگی لازم در خدمت شهروندان خواهد بود، اضافه کرد: شهروندان لاهیجان می توانند در صورت مواجهه با مشکلات مربوط به بارش برف که مربوط به حوزه فعالیت شهرداری باشد،با شماره 42348839 دفتر معاونت خدمات شهری تماس بگیرند.

 

منبع: اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها