3/6/2021
شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
ساخت محصولات دفاعی از مصادیق اقتدارآفرینی و آمادگی است
عبدالله حاجی‌صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

ساخت محصولات دفاعی از مصادیق اقتدارآفرینی و آمادگی است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به برگزاری رزمایش‌های اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه رزمایش موشکی نیروی هوافضای سپاه، گفت: ساخت محصولات دفاعی از مصادیق اقتدارآفرینی و آمادگی است.

اعتمادآنلاین| نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: کشور ما آمادگی نشان دادن هر عکس‌العملی را برابر هر تجاوزی دارد.


حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی، با اشاره به برگزاری رزمایش‌های اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه رزمایش موشکی نیروی هوافضای سپاه، گفت: ساخت محصولات دفاعی از مصادیق اقتدارآفرینی و آمادگی است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: طبق فرمایش قرآن کریم در آیه 60 سوریه انفال «وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ»، به ما قوی شدن را توصیه کرده است، برگزاری این رزمایش‌ها یکی دیگر از مصادیق قدرتمند شدن و ارتقای سطح آمادگی است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چگونگی به‌کارگیری قدرت‌ها در صحنه‌ها و زمینه‌های مختلف موجود را از نقش‌های مهم برگزاری رزمایش‌ها برشمرد و تصریح کرد: رزمایش با این هدف در راستای شناسایی معایب و برجستگی نقاط قوت برگزار می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به پیام‌های رزمایش‌ها، بررسی توانمندی‌های دفاعی را یکی از پیام‌های مهم این رزمایش‌ها برشمرد و اضافه کرد: این رزمایش‌ها پیامی مهم هم برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران دارد، رزمایش‌ها صرفاً بخشی از اقتدار دفاعی کشور را به دشمنان نشان می‌دهد.

 

وی با تأکید براینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برابر هر متجاوزی، دستش بروی ماشه است، افزود: کشور ما آمادگی نشان دادن هر عکس‌العملی را برابر هر تجاوزی دارد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند و متوجه باشند که این نظام و انقلاب، بر شعارهایش سخن نمی‌گوید و برای دفاع از ارزش‌هایش ایستاده است.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها