7/27/2021
سه شنبه، ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
تور لحظه آخری و دقیقه 90 چیست؟

تور لحظه آخری و دقیقه 90 چیست؟

تور مشهد انواع و اقسام متفاوتی دارد مانند تور لحظه آخری و دقیقه 90 که به تورهایی گفته می‌شود که در واپسین ساعات بسته شدن گیت هواپیما، به فروش گذاشته می‌شوند. در تور لحظه آخری هتل انتخاب شده و بلیط هواپیما چه اکونومی باشد چه بیزینس هم رزرو شده است. به همین دلیل تور مشهد لحظه آخری زیاد مورد توجه گردشگران نیست.

اعتمادآنلاین| تور مشهد انواع و اقسام متفاوتی دارد مانند : تور لحظه آخری و دقیقه 90 که به تورهایی گفته می شود که در واپسین ساعات بسته شدن گیت هواپیما، به فروش گذاشته می شوند. در تور لحظه آخری هتل انتخاب شده و بلیط هواپیما چه اکونومی باشد چه بیزینس هم رزرو شده است. به همین دلیل تور مشهد لحظه آخری زیاد مورد توجه گردشگران نیست.

 

تور لحظه آخری و دقیقه 90 مشهد دارای معایب دیگری می باشد که یکی از آن ها کمبود زمان است. بدین گونه که شما باید به مدت 3 یا 4 ساعت چمدان و وسایل سفر خود را ببندید و 1 ساعت قبل از پرواز هواپیما، خود را به فرودگاه برسانید. عجله هنگام سفر، ممکن است جای گذاشتن برخی لوازم را در پی داشته باشد.

 

01

 

حرم امام رضا (ع) مهم ترین بهانه تور لحظه آخری و دقیقه 90

 

تور لحظه آخری و دقیقه 90 چه مشهد باشد یا دیگر مبادی، یک عیب دیگر نیز دارد. در این نوع تور  شما حق استرداد ندارید و اگر چنین اتفاقی (استرداد از سمت مسافر) از سمت شما بیافتد، هیچ هزینه ای از پول پرداختی، عودت نخواهد شد. همین امر سبب می شود تا در زمان خرید بلیط هواپیما یا قطار، به نوع تور (چارتری یا سیستمی) حتماً دقت کنید.

 

تور لحظه آخری و دقیقه 90 همراه با رزرو هتل آبشار مشهد می تواند موجبات سفری به نسبت ارزان را فراهم آورد. هتل آبشار مشهد یک هتل 3 ستاره با کیفیت مطلوب است که در خیابان امام رضا، امام رضا 5، کوچه چهنو واقع شده است. این هتل با قیمت ارزان خود و خدمات دهی مطلوب توانسته یکی از بهترین انتخاب ها برای اقامت باشد.

 

تور لحظه آخری و دقیقه 90 واقعا وجود دارد؟


تور لحظه آخری و دقیقه 90 بیشتر برای جلب توجه مسافران استفاده می شود و چنین تصوری که این تور ارزان تر است، کاملا واهی می باشد. دلایل چگونگی شکل گرفتن این نوع تور، در سطر های بالا ذکر شد و می توان گفت واقعاً وجود داد. اما نمی توان لقب ارزان ترین تور مشهد را به تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 داد.

 

02

 

تور مشهد و تور لحظه آخری

 

تصور برخی از گردشگران این است که هرچه منتظر بمانند تا تور لحظه آخری و دقیقه 90 را با قیمتی ارزان تر تهیه کنند، باطل است. زیرا در این زمان نه می توانند هتلی مرغوب را انتخاب نمایند و نه می توانند برنامه ریزی درستی از سفر داشته باشند. پس توصیه ما به شما این است که در زمان رزرو هر نوع تور، حتماً به ساعت، هتل و کلاس پروازی آن دقت کنید.

 

بیشتر بدانید: در چه ماه هایی به مشهد سفر کنیم؟

 

تور لحظه آخری مشهد و هتل آبشار مشهد


زمانی که نام هتل آبشار مشهد کنار تور لحظه آخری مشهد باشد، بدانید که جدا از معایب این نوع تور، ارزان ترین تور مشهد را دارید مشاهده می کنید. زیرا هتل آبشار مشهد 3 ستاره بوده و اتاق هایی تمیز و کیفیت غذایی مطلوبی دارد. علاوه بر این موارد دسترسی به بازار رضا، چهارراه دانش، بازار قماش، بازار بلور و ... هم از دیگر مزایای انتخاب این هتل در تور لحظه آخری یا دقیقه 90 می باشد.

 

هتل آبشار از اتاق هایی مطلوب با امکانات رفاهی بالا برخوردار بوده که زمان استراحت میهمانان در اتاق، رفاه آنان به خوبی تامین می شود. طراحی و چیدمان اتاق ها به گونه ای است که آرامش خوبی را در اتاق ها ایجاد می کند. مطمئن باشید با انتخاب هتل آبشار مشهد در تور لحظه آخری از سفر به مشهد مقدس ناراضی نخواهید بود.

 

03

 

اتاق های زیبای هتل آبشار مشهد

 

به چه سایتی برای رزرو تور مشهد اعتماد کنیم؟


سایت های متعدد بسیاری مبادرت به فروش تور مشهد، تور لحظه آخری یا دقیقه 90، تور ارزان مشهد و غیره و غیره می کنند، اما به راستی قابل اعتماد هستند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بریخ از سایت های غیر معتبر که نماد اعتماد الکترونیکی و ... را ندارند، مبادرت به کلاهبرداری می کنند که باید دقت بیشتری به خرج دهید.

 

یک سایت معتبر باید نماد های اعتماد پرداخت الکترونیکی، شماره های پشتیبانی، دارا بودن کارگزاری های مختلف و ... را داشته باشد. اگر تمامی موارد ذکر شده همراه گواهینامه های بند الف و ب، بند پ، رجا، یاتا و ... را در آن سایت مشاهده کردید، بدانید که معتبر بوده و به راحتی می توانید تور خود را خریداری نمایید.

 

سایت پرشین هتل با دارا بودن تمامی موارد ذکر شده یکی از برترین سایت های رزرو تور و هتل در ایران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از دیگر تورهای مشهد شماره های 051،31896 و 051،38096 در دسترس شما خواهد بود تا در 24 ساعت شبانه روز بتوانید با کارشناسان پرشین هتل در ارتباط باشید.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها