3/4/2021
پنج شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پرونده شکایت دولتی‌ها از نمایندگان به کجا رسید؟

پرونده شکایت دولتی‌ها از نمایندگان به کجا رسید؟

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به رسیدگی به پرونده شکایت دولتی‌ها از نمایندگان به این هیئت، گفت: تاکنون شکایتی از سوی شخص آقای رئیس‌جمهور به صورت مستقیم از نمایندگان به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان واصل نشده است.

اعتمادآنلاین| سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شکایتی از سوی روحانی به صورت مستقیم از نمایندگان به هیئت نظارت واصل نشده است.
 

موسی غضنفرآبادی، سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به رسیدگی به پرونده شکایت دولتی‌ها از نمایندگان به این هیئت، گفت: تاکنون شکایتی از سوی شخص آقای رئیس جمهور به صورت مستقیم از نمایندگان به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان واصل نشده است.

 

وی افزود: تعدادی از وزرا و معاونان رئیس جمهور از برخی از نمایندگان شکایت‌هایی را به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ارجاع داده اند که در حال بررسی آنها هستیم.

 

غضنفرآبادی از بررسی برخی از شکایت‌های رسیده به این هیئت خبر داد و اظهار کرد: تعدادی از شکایت‌ها بررسی شده اند و برخی دیگر نیز در جلسات آتی هیئت نظارت با دعوت از نماینده که از او شکایت شده و نماینده دولت بررسی خواهد شد.

 

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بیان کرد: در پرونده‌هایی که تاکنون بررسی شده است، تمام موضوعات مرتبط با شأن و وظایف نمایندگی تشخیص داده شده است و هیچ پرونده درباره این شکایت‌ها به قوه قضاییه ارسال نشده است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها