4/17/2021
شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
کلیات بودجه 1400 در جلسه علنی مجلس بررسی می‌شود
محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیات‌ریسه مجلس:

کلیات بودجه 1400 در جلسه علنی مجلس بررسی می‌شود

سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی کلیات لایحه بودجه در جلسه علنی فردا (سه‌شنبه 14 بهمن ماه) مجلس خبر داد و گفت که در صورت تصویب کلیات، مجلس وارد بررسی جزئیات لایحه بودجه خواهد شد.

اعتمادآنلاین| سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی کلیات لایحه بودجه در جلسه علنی فردا (سه‌شنبه 14 بهمن ماه) مجلس خبر داد و گفت که در صورت تصویب کلیات، مجلس وارد بررسی جزئیات لایحه بودجه خواهد شد.

 

محمدحسین فرهنگی اظهار کرد: کلیات لایحه بودجه 1400 در دستور کار جلسه علنی فردا (سه‌شنبه 13 بهمن ماه) مجلس قرار دارد. در این جلسه ابتدا سخنگوی کمیسیون تلفیق گزارش خود را به نمایندگان ارائه خواهد کرد و بعد از آن نمایندگان موافق و مخالف کلیات، اظهارات خود را مطرح می کنند و نهایتا دولت (رئیس سازمان برنامه و بودجه) و کمیسیون تلفیق مجددا نظرات خود را اعلام خواهند کرد و نهایتا کلیات بودجه به رأی مجلس گذاشته می شود.

 

فرهنگی یادآور شد: در صورت تصویب کلیات بودجه، مجلس بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی و پس از آن هزینه‌ای را آغاز خواهد کرد.

 

سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس درباره احتمال حضور رئیس جمهور در جلسه فردا سه‌شنبه (13 بهمن ماه) مجلس گفت: در آیین‌نامه فرصتی برای دفاع رئیس جمهور از لایحه بودجه پیش بینی شده اما مشخص نیست آقای روحانی در این جلسه حضور می یابند یا نه.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها