4/17/2021
شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
وزیر دفاع: ایران در زمان و مکان مناسب عاملان ترور فخری‌زاده را مجازات می‌کند / موشک‌های ایران از قدرت انفجاری لازم برای بازدارندگی دفاعی کشور برخوردارند

وزیر دفاع: ایران در زمان و مکان مناسب عاملان ترور فخری‌زاده را مجازات می‌کند / موشک‌های ایران از قدرت انفجاری لازم برای بازدارندگی دفاعی کشور برخوردارند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ایران به عنوان کشوری که دارای تفکر راهبردی لازم است، در زمان و مکان مناسب عاملان و آمران ترور شهید فخری‌زاده را مجازات خواهد کرد.

اعتمادآنلاین| وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ایران به عنوان کشوری که دارای تفکر راهبردی لازم است، در زمان و مکان مناسب عاملان و آمران ترور شهید فخری‌زاده را مجازات خواهد کرد.


سرتیپ امیر حاتمی صبح پنجشنبه در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی استان که در استانداری زنجان برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه موشک‌های ایران از دقت بالایی برخوردار است، گفت: علاوه بر این، موشک‌های مذکور از مانورپذیری و قدرت انفجاری لازم برای بازدارندگی دفاعی کشور برخوردار هستند.

 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با یادآوری اینکه ایران اسلامی با توجه به اقداماتی که تا به امروز در حوزه موشکی انجام داده، یکی از قدرت‌های برتر در این زمینه به شمار می‌آید، افزود: آنچه که امروز در این زمینه مورد نیاز نیروهای مسلح است، در داخل کشور طراحی، تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

حاتمی در خصوص پیگیری پرونده شهید فخری‌زاده خاطرنشان کرد: ایران به عنوان کشوری که دارای تفکر راهبردی لازم است، در زمان و مکان مناسب، عاملان و آمران ترور شهید فخری‌زاده را مجازات خواهد کرد.

 

منبع: خبرآنلاین

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها