8/2/2021
دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
ایران سرزمین مقاومت، شرف، مردانگی و غیرت است / برای دفاع از ‌تمامیت ارضی ایران لحظه‌ای غفلت نخواهیم کرد
سردار سلامی، فرمانده کل سپاه:

ایران سرزمین مقاومت، شرف، مردانگی و غیرت است / برای دفاع از ‌تمامیت ارضی ایران لحظه‌ای غفلت نخواهیم کرد

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اینجا سرزمین مقاومت، شرف، مردانگی و غیرت است، گفت: ‌پاسداران امروز استوار و مقاوم راه شهیدان دفاع مقدس، مدافعان وطن و شهدای مدافع حرم را ادامه می‌دهند و برای دفاع از استقلال شرف عزت امنیت و تمامیت ارضی کشور لحظه‌ای غفلت و درنگ نخواهد کرد.

اعتمادآنلاین| فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ‌نفس "اقتدار، دفاع، ایستادگی و تهاجم" علیه دشمن در کشور ‌کاملا زنده است، گفت: دشمنان باید از قدرت آتشی که در ‌رزمایش پیامبر اعظم (ص) ‌به دست فرزندان ایران اسلامی ساخته شد، عبرت بگیرند.


سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی ‌در پایان رزمایش پیامبر اعظم (ص) 16 در سخنانی با بیان اینکه رزمایش پیامبر اعظم (ص) 16 از مقتدرانه‌ترین و دقیق‌ترین رزمایش‌ها در عملیات روزانه و تک شبانه بود، اظهار داشت: ‌نیروی زمینی سپاه ضامن امنیت، استقلال، آبرو و شرف ماست؛ از دیروز تا این بامداد ماندگار، خوش درخشید و صفحه‌های ماندگار بر کارنامه اقتدار دفاعی و بازدارنده میهن اسلامی افزود.

 

وی با بیان اینکه شانزدهمین رزمایش پیامبر اعظم(ص) انصافا بی‌نظیر بود، افزود: رزم نیروی زمینی سپاه در جنگ، قوی‌تر از آن چیزی است که امروز می‌بینیم و در این رزمایش تنها ‌‌نمونه‌‌ای از این قدرت را نشان دادیم و وقتی همه این قدرت ترکیب شود، زمین و زمان به روی دشمنان خدا آتش می‌شود.

 

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان از گام‌های استوار مردان زمینی ایران در سپاه در هراس هستند و این‌ واقعیت ماجرا‌ست، تصریح کرد: دشمنان باید از این حرکت که از ایمان و حقیقت قلب‌های برادران ما سرچشمه می‌گیرد و این قدرت آتشی که ساخته دست ایرانی‌ها‌ست، هراس داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه ‌نفس "اقتدار، دفاع، ایستادگی و تهاجم" علیه دشمن در بین نیروهای مسلح ایران به ویژه سپاه پاسداران کاملا زنده است، ادامه داد: دشمنان باید از قدرت آتشی که در این رزمایش به دست فرزندان ایران اسلامی ساخته شده است عبرت بگیرند.

 

سرلشکر سلامی با بیان اینکه اینجا سرزمین "مقاومت، شرف، مردانگی و غیرت" است، تاکید کرد: ‌پاسداران امروز استوار و مقاوم راه شهیدان دفاع مقدس، مدافعان وطن و شهدای مدافع حرم را ادامه می‌دهند و برای دفاع از استقلال شرف عزت امنیت و تمامیت ارضی کشور لحظه‌ای غفلت و درنگ نخواهد کرد.

 

فرمانده کل سپاه در پایان با قدردانی از آحاد فرماندهان و رزمندگان شرکت‌کننده در این رزمایش شکوهمند و مقتدر و همچنین مردم خونگرم، فهیم، مومن و انقلابی منطقه خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه ‌ضامن اطمینان‌بخش "استقلال، تمامیت ارضی و حفظ نظام و امینت ملی کشور" ‌ا‌ست و‌ ‌به تعبیر مقام معظم رهبری، نیروی زمینی ستون فقرات قدرت دفاعی کشور است.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها