6/25/2021
جمعه، ۰۴ تیر ۱۴۰۰
نیروی دریایی ایران در سطح مقیاس قدرت‌های جهانی دریایی قرار دارد
حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ‌کننده ارتش:

نیروی دریایی ایران در سطح مقیاس قدرت‌های جهانی دریایی قرار دارد

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تجهیزات، نیروی انسانی، تکنیک و تاکتیک، هدایت و فرماندهی و کنترل، ارتباطات و دستیابی به تجهیزات نوین در سطح مقیاس قدرت‌های جهانی دریایی قرار گرفته است.

اعتمادآنلاین| رئیس ستاد ارتش گفت: برگزاری جشنواره ایده‌پردازی شهید نامجو نشان‌دهنده این است که نیروی زمینی ارتش در حال حرکت بر مدار علم و دانش است.
 

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (یکشنبه 26 مهرماه) در حاشیه مراسم رونمایی از دستاورد‌های جدید علمی نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران درباره برگزاری رزمایش مشترک نیروی دریایی ایران و روسیه با اشاره به برگزاری دومین رزمایش ایران و روسیه در جنوب کشور اظهار کرد: هنگامی که نیروی دریایی قدرتمند کشور روسیه با نیرو‌های دریایی ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رزمایش برگزار می‌کند حاوی پیام روشنی است.

 

معاون هماهنگ‌کننده ارتش خاطرنشان کرد: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تجهیزات، نیروی انسانی، تکنیک و تاکتیک، هدایت و فرماندهی و کنترل، ارتباطات و دستیابی به تجهیزات نوین در سطح مقیاس قدرت‌های جهانی دریایی قرار گرفته است.

 

به گفته دریادار سیاری این رزمایش مشترک به منظور برقراری امنیت در شمال اقیانوس هند برگزار می‌شود.

 

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به تهدیدات مختلف کشور‌های فرامنطقه‌ای از اول انقلاب تا امروز تصریح کرد: کشور ما از روز‌های نخستین پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با تهدیدات متعددی مواجه بوده است و دشمنان در این رابطه طرح‌های مختلفی مطرح کردند که همه با شکست مواجه شده است.

 

سیاری علت شکست طرح‌های دشمنان را اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توان بازدارندگی نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: باید در راستای ارتقای این توان همواره بکوشیم و با ایده‌پردازی و تحقیقات علمی بر مدار دانش روز حرکت کنیم.

وی تاکید کرد: امروز نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه ارتش با توجه به ماموریت‌هایش که حفظ تمامیت ارضی و استقلال است؛ به اقتدار و عزت دست‌یافته و در مقابل تهدیدات امروز و آینده قطعاً جواب‌گو خواهد بود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها