4/17/2021
شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
واکنش بازیگر پیشکسوت به اظهارات «بهروز افخمی» درباره کرونا

واکنش بازیگر پیشکسوت به اظهارات «بهروز افخمی» درباره کرونا

محمد الهی بازیگر پیشکسوت می‌گوید که بهروز افخمی احتمالا خودش هم به حرف‌هایی که می‌زند باور ندارد و این حرف‌ها را برای جلب توجه به زبان می‌آورد.

اعتمادآنلاین| چندی پیش بهروز افخمی که به محل برگزاری جشنواره فجر رفته بود، درباره کرونا و پروتکل‌های بهداشتی حرف‌های عجیبی زد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و فضای مجازی داشت.

 

در همین باره از محمد الهی بازیگر پیشکسوت فیلم «گیج‌گاه» پرسیدیم که در پاسخ گفت: «بله، متاسفانه من آن ویدیو را دیدم و پیش خودم گفتم بهروز افخمی چرا چنین حرف‌هایی می‌زند؟ اگر یک آدمی باشد که متوجه این موارد نباشد قابل درک است اما اینکه کسی مانند ایشان بگوید، ماسک توطئه است یا پروتکل‌ها نباید رعایت شود، بسیار شوکه کننده است.

 

البته من فکر می‌کنم خودش به حرف‌هایی که زده باور ندارد و فقط می‌خواهد خلاف جهت آب شنا کند تا دیده شود. اصلا نباید این حرف‌هایی که ایشان زدند را جدی گرفت، چون خودشان هم می‌دانند که حرف‌هایشان جدی نیست. به هر حال زمانی که  100 نفر یک حرف را می‌زنند اگر من هم مانند آن‌ها صحبت کنم، دیده نمی‌شوم، پس من خلاف نظر جامعه و یا آن افراد صحبت می‌کنم تا خودم و حرف‌هایم دیده شوند. کرونا خیلی جدی است و با کمی تعقل به این نتیجه می‌رسیم که باید تمام پروتکخبرآنلاینل‌ها را رعایت کنیم و به هر حرف فکر نشده‌ای توجه نکنیم.»

 

منبع: خبرآنلاین

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها