4/23/2021
جمعه، ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
رییس‌جمهوری پیگیر وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان شد

رییس‌جمهوری پیگیر وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان شد

رئیس‌جمهور روز جمعه (دوم اسفند ماه) در تماس تلفنی با استاندار کهکیلویه و بویراحمد، ضمن پیگیری وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان این استان از آخرین اقدامات انجام‌شده در این زمینه اطلاع یافت.

اعتمادآنلاین| رئیس جمهور روز جمعه در تماس تلفنی با استاندار کهکیلویه و بویر احمد، ضمن پیگیری وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان این استان از آخرین اقدامات انجام شده در این زمینه اطلاع یافت.

 

حسن روحانی در این گفت‌وگوی تلفنی بر استفاده از همه ظرفیت‌های استان با استفاده از کمک همه دستگاه‌های ذیربط برای حل مشکلات مردم منطقه زلزله زده و لزوم اسکان موقت سریع کسانی که منازل مسکونی آنان دچار مشکل شده است تاکید کرد.

 

رئیس جمهور با ابراز خرسندی از اینکه زلزله در این استان هیج تلفات جانی به همراه نداشته است، تصریح کرد: با توجه به فصل سرما، سرعت در امدادرسانی و حل مشکلات مردم زلزله‌زده از اهمیت بالایی برخوردار است .

 

بلافاصله پس از وقوع زلزله در استان کهکیلویه و بویر احمد، رئیس دفتر رئیس جمهور در تماس با استاندار این استان دستورات رئیس جمهور برای امدارسانی و انجام اقدامات لازم برای حل مشکلات ناشی از آن را به مقام‌های استان ابلاغ کرد.

 

بدنبال ابلاغ دستورات رئیس جمهور برای امداد رسانی سریع به زلزله‌زدگان، رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان مدیریت بحران با حضور در منطقه نظارت دقیق بر روند امدادرسانی و حل مشکلات را آغاز کردند.

 

وزیر راه و ترابری نیز به نمایندگی از سوی رئیس جمهور امروز با سفر به استان برای بررسی شرایط مناطق زلزله زده، رسیدگی به وضعیت زلزله‌زدگان و روند امداد رسانی اقدام کرده است.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها