4/16/2021
جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
ایران باید به تعهداتش به پادمانها عمل کند
آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا:

ایران باید به تعهداتش به پادمانها عمل کند

وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی خود در کنفرانس خلع سلاح گفت: ایران باید به تعهداتش به پادمانها و توافق با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دیگر تعهدات بین‌المللی خود عمل کند.

اعتمادآنلاین| «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی خود در کنفرانس خلع سلاح گفت: «همانطور که پرزیدنت «جو بایدن» گفته هر وقت ایران به تعهداتش در برجام برگردد واشنگتن نیز به این توافق بازخواهد گشت. ما با متحدانمان کار خواهیم کرد تا بندهای برجام را طولانیتر و تقویت کنیم و دیگر نگرانیها از جمله رفتارهای منطقه‌ای و مساله موشکی ایران را رفع کنیم.»
 
 

«آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی خود در کنفرانس خلع سلاح گفت: ایالات متحده متعهد است که ایران هرگز به سلاح‌های اتمی دست نخواهد یافت.

 

وی تاکید همچنین کرد که دیپلماسی بهترین راه برای دستیابی به این هدف است.

 

بلینکن در ادامه سخنرانی افزود: «همانطور که پرزیدنت «جو بایدن» گفته هر وقت ایران به تعهداتش در برجام برگردد واشنگتن نیز به این توافق بازخواهد گشت. ما با متحدانمان کار خواهیم کرد تا بندهای برجام را طولانی‌تر و تقویت کنیم و دیگر نگرانیها از جمله رفتارهای منطقه‌ای و مساله موشکی ایران را رفع کنیم.»

 

وزیر خارجه آمریکا در ادامه افزود: ایران باید به تعهداتش به پادمانها و توافق با آژانس بین المللی‌انرژی اتمی و دیگر تعهدات بین المللی خود عمل کند.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها