4/11/2021
یکشنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
ضرورت فراهم شدن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات
اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور مطرح کرد:

ضرورت فراهم شدن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات

معاون اول رییس‌جمهوری با تاکید بر ضرورت فراهم شدن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت که برگزاری انتخابات پرشور، بهترین سازوکار نمایش اقتدار ملی و دفع خطرات بین‌المللی و جهانی است.

اعتمادآنلاین| معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت فراهم شدن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده گفت که برگزاری انتخابات پرشور، بهترین ساز و کار نمایش اقتدار ملی و دفع خطرات بین المللی و جهانی است.

 

اسحاق جهانگیری عصر روز شنبه در نشست با نخبگان گلستان اظهار داشت: علاوه بر آن، انتخابات پرشور با مشارکت زیاد توطئه‌های دشمنان برای وارد کردن آسیب به کشور را نقش بر آب خواهد کرد.

 

وی بیان کرد: بخشی از زمینه سازی برای برگزاری انتخابات پرشور بر عهده حکومت و نهادهای دولتی و بخش دیگر بر عهده نخبگان است که اگر برنامه منسجمی برای آن تدوین شود مردم وارد صحنه شده و اقتدار ایران بار دیگر به جهانیان ثابت خواهد شد.

 

وی به خدمات دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت که با وجود مشکلات فراوان دولت از جمله تحریم، اقدامات موثر و فراوانی در این 2 دوره انجام شد.

 

معاون اول رییس جمهوری ادامه داد: تلاش کردم تا جایی‌که میتوانم برای حل مشکلات مردم مردم موثر باشم و این مسیر را همچنان ادامه خواهم داد.

 

منبع: ایرنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها