4/16/2021
جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
حوادث سراوان کشته نداشت / وضعیت سراوان آرام است
حسین ذوالفقاری، معاون وزیر کشور:

حوادث سراوان کشته نداشت / وضعیت سراوان آرام است

معاون وزیر کشور با اشاره به حادثه سراوان گفت: تنش‌هایی در مقابل فرمانداری سراوان رخ داده بود که این حادثه کشته‌ای نداشت و تنها چند نفر زخمی شدند که متاسفانه در فضای مجازی به آن دامن زده بودند.

اعتمادآنلاین| حسین ذوالفقاری، معاون وزیر کشور و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا در نشست خبری که امروز در ساختمان پلیس راهور برگزار شد، اظهار کرد: روز شنبه در ستادملی مقابله با کرونا، ما تکلیف مردم را برای سفر‌های نوروزی از 25 اسفند تا 15 فروردین سال 1400روشن خواهیم کرد تا آن‌ها بدانند ورود به چه شهر‌هایی ممنوع و مجاز است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی ادامه داد: با توجه به پیک سوم کرونا که داشتیم که روزانه حدود 500 نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند، 2 طرح در کشور تهیه شد اولین طرح، طرح محدودیت هوشمند و دومین طرح شهید سلیمانی بود.

 

ذوالفقاری با اشاره به حادثه سراوان گفت: تنش‌هایی در مقابل فرمانداری سراوان رخ داده بود که این حادثه کشته‌ای نداشت و تنها چند نفر زخمی شدند که متاسفانه در فضای مجازی به آن دامن زده بودند.

 

وی بیان کرد: یک حادثه‌ای هم در مرز اتفاق افتاد که به دنبال تحریم کردن مردم بلوچستان بودند، در منطقه کورین زاهدان هم تعرضاتی به پاسگاه رخ داد که متاسفانه یک نیرو به شهادت رسید.

 

ذوالفقاری تاکید کرد: وضعیت آن منطقه تحت کنترل قرار گرفته جلساتی هم برگزار شده تا از شایعه‌سازی جلوگیری شود که خوشبختانه با هوشیاری مردم بلوچستان وضعیت آنجا در حالت مناسبی است.

 

وی یادآور شد: همچنین روز گذشته حادثه مرزی اتفاق افتاد که تعرضی به ماشین مهندسی سپاه انجام شده بود، 2 نفر زخمی شدند و وضعیت یک نفر معلوم نیست بعید است که ربوده شده باشد.

 

ذوالفقاری اضافه کرد: وضعیت سراوان آرام است و هیاتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس در منطقه هستند که موضوع را بررسی کنند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها