4/16/2021
جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
کشف 70 میلیون تومانی روغن و شکر احتکارشده / انبار پلمب شد

کشف 70 میلیون تومانی روغن و شکر احتکارشده / انبار پلمب شد

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از کشف روغن و شکر احتکارشده در انباری در حوالی میدان امام حسین (ع) خبرداد.

اعتمادآنلاین| سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از کشف روغن نباتی و شکر احتکار شده به ارزش 700 میلیون ریال خبر داد.

 

سرهنگ‌ مرادی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پیشگیری و مقابله با پدیده شوم احتکار، مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ گزارشی را مبنی بر احتکار کالای اساسی در یک واحد انبار در حوالی میدان امام حسین (ع) دریافت کردند.

 

وی افزود: مأموران پس از اطمینان از صحت گزارش دریافتی و هماهنگی قضائی و با همراهی بازرس اداره تعزیرات حکومتی و کارشناس سازمان صنعت، معدن و تجارت به محل اعزام و موفق شدند که در بازرسی از این انبارحدود 500 کیلوگرم شکر و چهار هزار و 400 بطری یک و نیم لیتری روغن مایع با برندهای تجاری معروف کشف کنند.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه کشفیات به دست آمده به صورت غیرقانونی دپو و احتکار شده بودند، گفت: ارزش کالاهای احتکار شده بنا به اظهار نظر کارشناسان حدود700میلیون ریال برآورد شده است.

 

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با اشاره به دستگیری یک متهم و معرفی او به اداره تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: با دستور مقام قضائی این انبار پلمب شد.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها