4/16/2021
جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
دیدار دوستانه مینی فوتبال به همت هیات ورزش‌های همگانی گیلان، اتفاقی ارزشمند و حائز اهمیت در جامعه ورزش و هنرمندان
دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی:

دیدار دوستانه مینی فوتبال به همت هیات ورزش‌های همگانی گیلان، اتفاقی ارزشمند و حائز اهمیت در جامعه ورزش و هنرمندان

محمد رضا فروحی، دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی گفت: مراسم یادبودی که به همت هیات ورزشهای همگانی گیلان برای هنرمند برجسته این استان؛ رضا نظری برگزارشد کار بزرگ و ارزشمندی بود. اتفاق خوبی که با برگزاری این دیدار دوستانه مینی فوتبال، هنرمندان و جامعه ورزشی را بهم نزدیکتر و نشاط و جذابیت‌های خاص ورزش را به مردم نشان داد.

اعتمادآنلاین|محمد رضا فروحی، دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی گفت: مراسم یادبودی که به همت هیات ورزشهای همگانی گیلان برای هنرمند برجسته این استان؛ رضا نظری برگزارشد کار بزرگ و ارزشمندی بود. اتفاق خوبی که با برگزاری این دیدار دوستانه مینی فوتبال، هنرمندان و جامعه ورزشی را بهم نزدیکتر و نشاط و جذابیت‌های خاص ورزش را به مردم نشان داد.

 


فروحی با بیان اینکه یکی از رسالت های فدراسیون ورزشهای همگانی بحث ایجاد و گسترش نشاط اجتماعی و توسعه ورزش در اقشار مختلف جامعه است افزود: مخاطبین ما 82 میلیون ایرانی هستند که وظیفه فدراسیون ورزشهای همگانی و هیات های استانی این است که با ارائه برنامه های مدون و منجسم پیرامون ارتقا سلامت، توسعه ورزش و فعالیت جسمانی درجامعه به نوعی در کاهش کم تحرکی و بیماری های ناشی از آن نقش بسزایی ایفا نماید.


دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی خاطر نشان کرد: درواقع باید مردم مانند وعده هایی غذایی در طول روز برای ورزش کردن نیز برنامه ریزی کنند تا کمتر شاهد بیماری های ناشی از اضافه وزن مانند، چاقی مفرط، فشار خون و پوکی استخوان در سطح جامعه باشیم.

 


وی تاکید کرد: بالابردن انگیزه مردم برای افزایش فعالیت جسمانی و پویایی، یک بخش از رویداد هایی است که توسط ارگان های مختلف و هم‌افزایی با سازمانهای مختلف دراین خصوص خواهیم داشت و همچنین اجرای برنامه های مختلف ورزشی نیز در دستور کار فدراسیون ورزشهای همگانی
است تا با کمک هیات ورزشهای همگانی استانها در سراسر کشور اجرایی شوند.


فروحی در ادامه  گفت: اما مهمترین مسئله ای که می‌توانیم برای آن برنامه ریزی کنیم تا تاثیر گذاری لازم رادر نسل بعدی داشته باشیم، ایجاد فرهنگ سلامتی و ورزش کردن است که در جامعه به آن خیلی پرداخته نشده است.

 

دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی همچنین افزود: امیدواریم که در چند سال آینده ورزش کردن در سبد هر خانوار قرار گرفته و جای خودش را پیداکند.


وی درخاتمه اظهار داشت: مردم عزیزما نیز حتما از نتایج مطلوب وغیرقابل انکار ورزش آگاه هستند لذا توصیه من به هموطنانمان، اهمیت بیشتر به فعالیت جسمانی و ورزش است تا درآینده ای نزدیک جامعه ای پرنشاط و سلامت داشته باشیم.

 

منبع: روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان گیلان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها