4/11/2021
یکشنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
یک ایرانی نایب رئیس سپک تاکرا آسیا شد

یک ایرانی نایب رئیس سپک تاکرا آسیا شد

رییس انجمن سپک تاکرا ایران با کسب حداکثر آرا توانست مجددا برای 4 سال آینده کرسی نایب رییسی فدراسیون آسیایی سپک تاکرا را مال خود کند.

اعتمادآنلاین|  سهراب آزاد که از سال 2015 کرسی نایب رییسی Astaf را در اختیار دارد با رقبایی از ویتنام، مالزی، اندونزی، فلیپین و سنگاپور بر سر تصاحب مجدد این پست رقابت داشت که در نهایت با کسب 30 رای از کل آرای مأخوذه توانست برای 4 سال دیگر در این مسند بماند.


در پی فراگیری ویروس کرونا در جهان فدراسیون آسیایی سپک تاکرا تصمیم به برگزاری انتخابات به شکل مجازی گرفت که در نهایت با حضور نمایندگان 20 کشور آسیایی و 10 عضو کمیته های مختلف این فدراسیون انتخابات برگزار شد.


حلیم بن کادر رئیس Astaf نیز در این انتخابات توانست با پشت سر گذاشتن رقبایی از مالزی و سنگاپور مجددا برای 4 سال آینده کرسی ریاست فدراسیون سپک تاکرا آسیا را مال خود کند.


همچنین در جریان این وبینار، سهراب آزاد و علی فولادی راد رئیس و دبیر انجمن سپک تاکرا ایران توانستند با کسب حداکثر آرا به ترتیب به عنوان نایب رئیس کمیته اجرایی Astaf و رئیس بخش توسعه و پیشرفت فدراسیون سپک تاکرا آسیایی تا سال 2025 انتخاب شوند.


در انتخابات فدراسیون آسیایی، یلدا قاسمی نایب رئیس انجمن سپک تاکرا ایران و نایب رئیس کمیته بانوان Astaf نیز حضور داشت که به کاندیدای مورد نظرش رای داد.

 

منبع: خبرآنلاین

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها