4/17/2021
شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
آمار مبتلایان و متوفیان کرونا در اتوبوسرانی تهران

آمار مبتلایان و متوفیان کرونا در اتوبوسرانی تهران

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: از ابتدای شیوع کرونا 11 نفر در اتوبوسرانی به دلیل کرونا جان خود را از دست داده و 1100 نفر مبتلا به این ویروس مبتلا شده اند.

اعتمادآنلاین| محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره آمار مبتلایان و متوفیان کرونا اظهارداشت: از ابتدای شیوع کرونا 11 نفر فوتی در اتوبوسرانی تهران داشته ایم که این افراد در مشاغل مختلف اتوبوسرانی از جمله رانندگی اشتغال داشتند.

 

وی افزود: آمار افرادی که در اتوبوسرانی به کرونا مبتلا شده اند و بهبود یافته اند یا فعلا درگیر هستند از ابتدا تا کنون حدود 1100 نفر بوده است. 

 

ترفع با اشاره به اینکه رانندگان اتوبوس از جمله گروه‌هایی هستند که در صف مقدم خدمات‌رسانی به شهروندان فعالیت می‌کنند و در معرض آسیب قرار دارند، گفت: برای حفظ سلامت این افراد که با تمام توان در خدمت مسافران هستند از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

 

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، در حال حاضر سلامتی شهروندان با موج چهارم انتشار ویروس کرونا و  شیوع ویروس جهش‌یافته در ماه پایانی سال در معرض تهدید قرار دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: بر همین اساس، پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته و انتظار می‌رود با همکاری بیش از پیش شهروندان، شاهد به حداقل رساندن مخاطرات احتمالی ناشی از شیوع ویروس کرونا در داخل اتوبوس‌ها باشیم.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها