4/17/2021
شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
داماد تنگستانی دادگاهی شد

داماد تنگستانی دادگاهی شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان استان بوشهر گفت: داماد تنگستانی که در شرایط پاندمی کرونا به برگزاری مراسم عروسی با حضور 350 نفر مهمان اقدام کرده بود، به اتهام بی‌توجهی به رعایت قانون و نقض پروتکل‌های بهداشتی به دادگاه معرفی شد.

اعتمادآنلاین| رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان استان بوشهر گفت: داماد تنگستانی که در شرایط پاندمی کرونا به برگزاری مراسم عروسی با حضور 350 نفر مهمان اقدام کرده بود، به اتهام بی‌توجهی به رعایت قانون و نقض پروتکل‌های بهداشتی به دادگاه معرفی شد.

 

به گزارش همشهری آنلاین، عادل مقدس اعلام کرد: بر اساس قوانین این فرد متعهد شده بود تعداد میهمانان این مراسم حداکثر 100 نفر باشد، اما با افزایش این تعداد بدون هماهنگی با تالار سبب شد تا رعایت فاصله فیزیکی مناسب امکان‌پذیر نباشد.

 

وی افزود: همچنین در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که بیشتر مهمانان این مراسم از استان خوزستان بودند که بیش از 2 هفته است در وضعیت قرمز شیوع ویروس جهش یافته کرونا قرار دارند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان در بوشهر اظهار کرد: برگزاری تجمع‌ها از عواملی است که در گسترش بیماری کرونا بسیار اثرگذار و تلاش شده‌ است با وضع و ابلاغ قوانین از انجام تجمع‌های غیر ضروری جلوگیری شود.

 

مقدس یادآور شد: بر اساس قانون تالارهای پذیرایی موظف شده‌اند که از انجام تجمع‌ها با بیش از صد نفر در آن مکان جلوگیری کنند.

 

وی تاکید کرد: امروز مهم‌ترین مساله جامعه توجه به سلامت مردم است و انتظار می‌رود مراسم عروسی و سایر تجمع‌ها لغو یا با کمترین تعداد افراد، در فضای باز و با رعایت نکات بهداشتی پیشگیرانه برگزار شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها