4/23/2021
جمعه، ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
طرح جدید مجلس برای داوطلبان آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی

طرح جدید مجلس برای داوطلبان آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی

یک نماینده مجلس از طرح جدید جمعی از نمایندگان تحت عنوان افزایش حداکثر سن داوطلبان شرکت در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی، خبر داد و گفت: در تلاش هستیم سقف مجاز بودن شرکت‌کنندگان در آزمون‌های استخدامی را از 35 سال به 40 سال افزایش دهیم.

اعتمادآنلاین| احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی از طرح جدید جمعی از نمایندگان تحت عنوان افزایش حداکثر سن داوطلبان شرکت در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی، خبر داد.

 

به گزارش تسنیم، وی در توضیح محور اصلی طرح افزایش سن داوطلبان آزمون استخدامی، اظهار کرد: بسیاری از متولدین دهه 60 که جویای کار هستند، به دلیل اینکه سن آنها بیشتر از 35 سال است امکان شرکت در آزمون‌های استخدامی را ندارند، لذا طبق این طرح در تلاش هستیم سقف مجاز بودن شرکت کنندگان در آزمون‌های استخدامی را از 35 سال به 40 سال افزایش دهیم.

 

نماینده مردم نیشابور در مجلس در همین راستا، افزود: طرح افزایش حداکثر سن دواطلبان آزمون‌های استخدامیبه هیئت‌رئیسه ارائه شده و در حال حاضر به کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسیون تخصصی ارجاع شده است.

 

ارکانی با بیان اینکه پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه طرح افزایش حداکثر سن داوطلبان آزمون‌های استخدامی در کمیسیون اجتماعی با حضور مسئولان مربوطه بررسی می‌شود، گفت: در صورتی که طرح مذکور در کمیسیون اجتماعی تصویب شود، گزارش آن جهت بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود.

 

در حال حاضر سقف مجاز برای شرکت در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرای 35 سال است.

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها