6/25/2021
جمعه، ۰۴ تیر ۱۴۰۰
دور دنیا | درگیری خلبان و مهماندار در آسمان برای استفاده از دستشویی
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا | درگیری خلبان و مهماندار در آسمان برای استفاده از دستشویی

درگیری خلبان خطوط هوایی چین با سرمهماندار موجب شکسته شدن دندان یکی و دست دیگری در ارتفاع چند هزار پایی شد.

اعتمادآنلاین| درگیری خلبان خطوط هوایی چین با سرمهماندار موجب شکسته شدن دندان یکی و دست دیگری در ارتفاع چند هزار پایی شد.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، اداره هوانوردی چین اعلام کرد تحقیقات خود را در رابطه با درگیری کم‌سابقه خلبان با سرمهماندار در داخل هواپیمای در حال پرواز آغاز کرده است.

 

طبق اعلام این اداره، مشاجره به درگیری فیزیکی و ردوبدل شدن مشت بین خلبان و سرمهماندار منجر شد.

 

بر اساس تحقیقات اولیه، این درگیری در پرواز خطوط هوایی «دونگهای ایرلاینز» چین به وقوع پیوست و ماجرا زمانی آغاز شد که خلبان بعد از خروج از دستشویی متوجه ایستادن یکی از مسافران پشت درِ دستشویی شد.

 

او ضمن توبیخ سرمهماندار به او یادآور شد باید به وظایفش عمل کند و طبق قانون به مسافر گوشزد کند تا زمان فراهم شدن امکان استفاده از دستشویی روی صندلی خود بنشیند.

 

شاهدان هم تایید کرده‌اند که بعد از یک مجادله کوتاه زدوخورد آغاز شد و 2 طرف مشت‌های خود را روانه صورت دیگری کردند. این در حالی است که هواپیما 50 دقیقه با مقصد فاصله داشت و زدوخورد این 2 به شکستن دندان خلبان و نیز دست سرمهماندار انجامید.

 

شرکت هوایی با صدور بیانیه‌ای ضمن عذرخواهی از وقوع این حادثه تاکید کرد عاملان این درگیری تا اطلاع ثانوی از کار معلق شده‌اند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها