12/7/2021
سه شنبه، ۱۶ آذر ۱۴۰۰
«خون شد» کیمیایی در آغاز قرن جدید روی پرده است

«خون شد» کیمیایی در آغاز قرن جدید روی پرده است

فیلم سینمایی «خون شد» به نویسندگی و کارگردانی مسعود کیمیایی از امروز به نمایش عمومی درآمده و همزمان با آغاز قرن جدید در سینماهای ایران روی پرده ‌است.

اعتمادآنلاین|فیلم سینمایی «خون شد» به نویسندگی و کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی با سرمایه‌گذاری محمدصادق رنجکشان از امروز به نمایش عمومی درآمده و همزمان با آغاز قرن جدید در سینماهای ایران روی پرده ‌است. 

 

به گزارش ایلنا، «خون شد» تابستان سال گذشته جلو دوربین رفت و در جشنواره به نمایش گذاشته شد. منتقدان از این فیلم استقبال کردند و آن را گامی جلوتر از فیلم‌های اخیر او دانستند.

 

کیمیایی در بیست‌ونهمین فیلمش داستان خانه‌ای قدیمی را روایت می‌‌کند که همه چراغ‌هایش خاموش بوده و هیچ‌کس در اتاق‌هایش ساکن نیست. در این میان یکی از ساکنین این خانه می‌آید، اهالی این کاشانه را دوباره دور هم جمع کرده و همه چراغ‌ها را روشن می‌کند.

 

سعید آقاخانی، سیامک انصاری، لیلا زارع، نسرین مقانلو، هومن برق نورد، سیامک صفری، اکبر معززی، مریم عباس‌زاده و... بازیگران این فیلم هستند. علیرضا زرین‌دست مدیریت فیلمبرداری را برعهده دارد و هایده صفی‌یاری تدوین آن را انجام داده است.

 

این فیلم در اکران نوروز روی پرده سینماهای تهران و شهرستان‌هاست.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها