5/12/2021
چهارشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
دستگاه تولید محتوا را تقویت کنید
مقام معظم رهبری:

دستگاه تولید محتوا را تقویت کنید

هفته‌نامه خط حزب‌الله به تازگی بخشی از بیانات حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای در دیدار با اعضای شورای عالی فضای مجازی درباره فضای مجازی منتشر کرد. در این باره مقام معظم رهبری فرمودند: دستگاه تولید محتوا را تقویت کنید ما به این مساله احتیاج داریم.

اعتمادآنلاین| مقام معظم رهبری در بیانات با اعضای شورای عالی فضای مجازی که به تازگی منتشر شده است فرمودند: دستگاه تولید محتوا را تقویت کنید ما به این مساله احتیاج داریم.


به گزارش تسنیم؛ هفته نامه خط حزب الله به تازگی بخشی از بیانات حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در دیدار با اعضای شورای عالی فضای مجازی درباره فضای مجازی منتشر کرد. در این باره مقام معظم رهبری فرمودند:

 

«ما در زمینه تولید محتوا نمی‌توانیم اطمینان کنیم به تصادفات و آنچه پیش می‌‌آید؛‌ باید بنشینید روی این مسأله ـ تولید محتوا ـ طراحی کنید. ما البته جوان‌های خوش‌فکر متدین داریم؛ افراد به‌دردبخور برای تولید محتواهای اجتماعی داریم؛‌ حوزه‌های علمیه را داریم که دست‌شان در این زمینه واقعا باز است. برخی دانشگاهی‌ها را داریم. البته بانک‌های اطلاعاتی را هم داریم. از اینها باید استفاده کنید. دستگاه تولید محتوا را تقویت کنید؛ ‌ما به این مسأله احتیاج داریم.»

 

دیدار اعضای شورای عالی فضای مجازی با رهبر معظم انقلاب در تاریخ سوم بهمن 1396 برگزار شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها