7/27/2021
سه شنبه، ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
حاجی میرزایی: محیط شبکه شاد کاملا امن و سالم است

حاجی میرزایی: محیط شبکه شاد کاملا امن و سالم است

وزیر آموزش و پرورش گفت: هم اکنون محیط شبکه شاد کاملا امن و سالم است و افراد با هویت‌های معلوم دراین شبکه فعال هستند.

اعتمادآنلاین| محسن حاجی میرزایی، روز پنجشنبه 19 فروردین در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه افزود: تمام دروس پایه ها و فعالیهای اخلاقی و قرآنی در این شبکه پیش بینی شده و صدها هزار کانال روی این موضوعات در کشور کار می‌کند.

 

حاجی میرزایی افزود: بسیار نگران بودیم دوری از مدرسه موجب ترک تحصیل افراد شود و به مدیران مدرسه دستور پیگیری دادیم تا با خانواده ها در ارتباط باشند.

 

وی ادامه داد: برای بررسی میزان ترک تحصیل و یا عدم دسترسی به شبکه شاد، پنج درصد از جمعیت دانش آموزان را بررسی کردیم و در این بررسی(سه دهم درصد) دانش آموزان در شبکه حضور نداشتند که تاکید به حضور و پیگیری کردیم.

 

وی با بیان اینکه مدرسه کارش فقط اموزش نیست و بلکه اجتماعی شدن است، گفت: ما یک کار در زمینه بررسی وضعیت جسمانی بچه ها انجام دادیم و توده بدنی 13 میلیون و 13 هزار دانش آموز کشور را ارزیابی کردیم که 30 درصد در این بررسی چاق بوده یا اضافه وزن داشتند و یا خیلی لاغر بودند و هدفگذاری بر بهبودشان شد.

 

حاجی میرزایی افزود: اواخر اسفند 1399 دوباره شاخص های 11 میلیون و 800 هزار نفر دانش آموز اندازه گرفته شد که طبق گزارشات و به طور متوسط بهبود یافته بودند.

 

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان کار ویژه ای کردند، بیان کرد: هنوز جامعه نسبت به عظمت کار معلمان نیاز به توجه و اطلاع رسانی است، چرا که در این ایام به صورت تمام وقت معلمان درگیر آموزش شدند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها