5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پویش نشاط نوروزی با کتاب تا 10 اردیبهشت 1400 تمدید شد

پویش نشاط نوروزی با کتاب تا 10 اردیبهشت 1400 تمدید شد

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‎های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید زمان شرکت در پویش ملی نشاط نوروزی با کتاب خبر داد.

اعتمادآنلاین|ابراهیم حیدری درباره‌ی برگزاری این پویش گفت: پویش ملی #نشاط_نوروزی_با_کتاب با هماهنگی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی تمامی استان‌ها هم‌زمان با نوروز 1400 آغاز شد. 
 
به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی ادامه داد: در این پویش شرکت‌کنندگان در یک کلیپ ویدئویی کوتاه (حداکثر 3 دقیقه) به معرفی کتاب مطالعه شده می‎پردازند.

 

در پایان پویش نیز به تعدادی از برگزیدگانی که بیشترین امتیازها را کسب کرده باشند، علاوه بر معرفی در سطح ملی، جوایزی اهدا خواهد شد.
 
حیدری تاکید کرد: با توجه به استقبال گسترده خانواده‌ها و درخواست ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور و نیز استمرار شرایط و فرصت بیشتر دانش آموزان و غنی‌سازی اوقات فراغت آن‌ها این پویش تا روز 10 اردیبهشت   1400 تمدید شد. 
 
بر اساس این گزارش، علاقه ‏مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‏ی نحوه ‏ی برگزاری این پویش و ثبت‏ نام می‏ توانند به سایت شبکه‎ ی ترویج کتابخوانی به آدرس http://bookpromotion.ir/ مراجعه کنند و یا با شماره‏ های 02188342980 و 02188342979 تماس بگیرند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها