5/15/2021
شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
برنامه‌ریزی برای تهیه و توزیع بسته معیشتی در ماه رمضان
سردار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد:

برنامه‌ریزی برای تهیه و توزیع بسته معیشتی در ماه رمضان

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیون بسته را برنامه‌ریزی کردیم که در استان‌ها تهیه و توزیع خواهد شد. چون مردم کمک می‌کنند پیش‌بینی می‌کنیم نزدیک به یک و نیم میلیون بسته با محتوای کالای ایرانی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

اعتمادآنلاین| سردار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه مرحله چهارم نهضت کمک مومنانه که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، با تبریک ماه مبارک رمضان اظهار کرد: نهضت کمک‌های مومنانه در سال گذشته خاطره خوشی از خود به جای گذاشت.

 

به گزارش ایرنا،‌ رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: با توجه به اینکه مساوات یک فرهنگ اسلامی محسوب می‌شود چهارمین مرحله از این نهضت امروز آغاز می‌شود. بسته‌های امروز از محل واریزی مردم به حساب سازمان بسیج تهیه شده است. این بسته‌ها کاملا با اقلام ایرانی تهیه شده است.

 

سردار سلیمانی گفت: خیرین در این میان نقش برجسته‌ای دارند و امسال هم انشاءالله ادامه پیدا خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیون بسته را برنامه‌ریزی کردیم که در استان‌ها تهیه و توزیع خواهد شد. چون مردم کمک می‌کنند پیش‌بینی می‌کنیم نزدیک به یک و نیم میلیون بسته با محتوای کالای ایرانی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین درباره کمک به آسیب دیدگان کرونا افزود: کمک به آسیب دادن کرونا و کسانی که قرنطینه می‌شوند در قالب همین بسته‌ها پیش‌بینی شده است و در قالب طرح شهید سلیمانی نیز وضعیت آنها پیگیری خواهد شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها