5/18/2021
سه شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
عمق نفوذ در رده‌های مختلف مسئولیتی وجود دارد / دو تابعیتی مسئولان مسیر نفوذ را باز می‌کند
ابوالفضل ابوترابی، نماینده مجلس:

عمق نفوذ در رده‌های مختلف مسئولیتی وجود دارد / دو تابعیتی مسئولان مسیر نفوذ را باز می‌کند

یک نماینده مجلس گفت: اینکه این عملیات‌ها دقیقاً در تاریخ‌های حساس برای نشان دادن تسلط خود و در ساعت مقرر و بدون هیچ گونه مزاحمتی انجام می‌شود، نشان از عمق نفوذ در رده‌های مختلف مسئولیتی کشور دارد.

اعتمادآنلاین| ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اتفاقات اخیر نطنز و قصه پرغصه سکوت و عدم واکنش مناسب از طرف دولت اظهار داشت: در سال‌های گذشته زمانی که خرابکاری حتی جزئی در کشور ایران اتفاق می‌افتاد کشورهای سلطه‌جو و در رأس آن اسرائیل فوراً خود را کنار می‌کشیدند و حداقل از واکنش متقابل ایران هراس داشتند.

 

به گزارش مهر ابوترابی افزود: اما پس از ترور شهید فخری‌زاده، اکنون تمام جزئیات خرابکاری اخیر را برعهده گرفته‌اند و بدون هیچ ترس و وحشتی عملیات‌های بعدی را انجام می‌دهند.

 

نفوذ در رده‌های مسئولیتی

 

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اینکه این عملیات‌ها دقیقاً در تاریخ‌های حساس برای نشان دادن تسلط خود و در ساعت مقرر و بدون هیچ گونه مزاحمتی انجام می‌شود، نشان از عمق نفوذ در رده‌های مختلف مسئولیتی کشور دارد.

 

وی ادامه داد: با این وجود آنها در مقابل، خیالشان راحت می‌شود که از طرف دولت ایران هیچ گونه اقدام عملی و درخور انجام نمی‌پذیرد و این مشکلی بزرگ‌تر است و باعث وحشی‌تر شدن صهیونیست‌ها می‌شود.

 

دو تابعیتی مسئولان مسیر نفوذ را باز می‌کند

 

ابوترابی معتقد است که شاید اگر آقایان مسئول، وزرا و تیم مذاکره کننده تابعیت‌های چندگانه برای خود و فرزندانشان نداشتند وجدان خود را به این سادگی به بازی نمی‌گرفتند.

 

وی با اشاره به انتخابات پیش‌رو، گفت: با نزدیک شدن به انتخابات باز هم طیف لیبرال به دنبال ایجاد دوقطبی بین مردم جامعه و تنش در مرزهای کشور هستند تا به مردم القای ناامنی کنند و این شرایط مساعدترین وقت برای شورش‌های داخلی و خرابکاری‌های حساس است.

 

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به دلیل اینکه اصولاً جان مردم و امنیت کشور برای این طیف اهمیتی ندارد و فقط به دنبال رأی سلبی مردم هستند، حال اینکه بر سر قدرت ماندن چه آثار مخربی برای کشور و مردم دارد اصلاً برایشان مهم نیست.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها