5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
آغاز عرضه مرغ بسته‌بندی در فروشگاه‌های زنجیره ای تهران

آغاز عرضه مرغ بسته‌بندی در فروشگاه‌های زنجیره ای تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اعلام کرد: از امروز/شنبه/ عرضه مرغ بسته‌بندی در فروشگاه های زنجیره ای سطح استان آغاز شد.

اعتمادآنلاین|  حشمت الله عسگری امروز در جلسه کمیته ساماندهی مرغ با اشاره به ابلاغ مصوبه عرضه مرغ قطعه بندی شده اظهار داشت: مازاد مرغ مغازه ها، قطعه بندی و بسته بندی می شود و در اختیار فروشگاه ها قرار می گیرد.

 

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: 96 واحد فعال در زمینه قطعه بندی و بسته بندی مرغ داریم که بیش از 200 تُن مرغ نیاز دارند که برنامه ریزی برای تامین این نیاز انجام شده است.


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: ایجاد سامانه ای جهت ساماندهی توزیع کالاهای اساسی از جمله مرغ ضروری است تا تامین، توزیع و عرضه مرغ بر اساس ساختار درست انجام شود.

 

عسگری خاطرنشان کرد: باید مرغ از شکل توزیع سنتی در بازار بهمن و سپس به سمت میادین و صنوف تغییر کند و بر مبنای سامانه به شکل مناسب ساماندهی شود تا مشکلات در تامین ضروریات زندگی مردم ایجاد نشود.

 

گرانی و کمبود مرغ از نیمه دوم سال گذشته کلید خورد و برخی دلالان آتش بیار این موضوع شدند.

 

پس از آن عرضه مرغ با نرخ دولتی در میادین میوه و تره بار آغاز شد اما ایجاد صف های طولانی موجب شد که تلاش دولت برای تامین این نیاز اساسی مردم بیش از پیش شود و عرضه گسترده تر مرغ در تهران برای کاهش صف خرید و قیمت این محصول آغاز شد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها