5/17/2021
دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
انشاءالله به همرزمش بپیوندد/ پیام تسلیت خانواده سردار سلیمانی در پی درگذشت سردار حجازی

انشاءالله به همرزمش بپیوندد/ پیام تسلیت خانواده سردار سلیمانی در پی درگذشت سردار حجازی

در بخشی از پیام خانواده شهید سلیمانی برای درگذشت سردار حجازی آمده است: این مجاهد مخلص پس از شهادت حاج قاسم در طریق جهاد، در جایگاه جانشینی فرماندهی نیروی قدس، سربازی شایسته برای فرمانده معظم کل قوا بود و در سلوک فردی و مدیریتی در راه و منش فرمانده شهید قدم برمی‌داشت.

اعتمادآنلاین| خانواده شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی طی پیامی، رحلت سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی، جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه و از نزدیک‌ترین یاران حاج قاسم را تسلیت گفت.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، متن پیام خانواده شهید سلیمانی به این شرح است:

 

«بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

 

خبر دردناک ارتحال سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی بار دیگر ما را داغدار کرد

.

این مجاهد مخلص، علاوه بر سال‌ها خدمتگزاری در لباس مقدس سپاه، از همرزمان و همراهان و دوستان نزدیک شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی علی‌الخصوص در جبهه‌ی مقاومت به‌ویژه در لبنان بود و پس از شهادت حاج قاسم نیز در طریق جهاد، در جایگاه جانشینی فرماندهی نیروی قدس، سربازی شایسته برای فرمانده معظم کل قوا بود و در سلوک فردی و مدیریتی در راه و منش فرمانده شهید قدم برمی‌داشت.

 

خانواده‌ی شهید سلیمانی ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرماندهان و اعضای نیروی قدس سپاه، از خداوند حکیم برای آن مرحوم پیوستن به همرزمان شهیدش را مسئلت می‌نماید و برای همسر فداکار و فرزندان مؤمن آن مجاهد خاموش، صبر و عزت آرزومند است؛ ان‌شاءالله.

 

والسلام‌علی‌عبادالله‌الصالحین

 

خانواده شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی»

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها