5/12/2021
چهارشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
الدحیل را مهم ترین حریف در مرحله گروهی می دانیم
سخنگوی باشگاه استقلال:

الدحیل را مهم ترین حریف در مرحله گروهی می دانیم

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: آغاز خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم اما الدحیل را مهم ترین حریف خود در این مرحله می‌دانیم.

اعتمادآنلاین| حجت نظری عضو هیات مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال در نشست خبری امروز که به صورت مجازی برگزار شد اظهار داشت: پیروزی‌های خوب در لیگ قهرمانان آسیا رو روحیه ما تاثیر گذاشته. خیلی خوب است که بازی‌ها را با برد شروع کردیم. الدحیل یکی از مهم‌ترین حریفان ما است و امیدوارم این بازی را هم با برد پشت سر بگذاریم.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، وی بیان داشت: پرسش‌های همه خبرنگاران به ما رسیده و برای همه آنها پاسخ‌هایی هست که به موقع به آنها پاسخ می‌دهیم، اما ضمن عذرخواهی از خبرنگاران که امروز به این پرسش‌ها پاسخ نمی‌دهم، قول می‌دهم بعد از بازگشت تیم از عربستان به همه این پرسش‌ها با شفافیت پاسخ می‌دهیم. دلیل آن هم واضح است چرا که ممکن است برخی از این سئوال و جواب‌ها در شرایط تیم تنش ایجاد کند.

 

نظری گفت: هدف همه ما موفقیت در آسیاست و اجازه بدهید در این چند روز هم دندان به جگر گذاشته و بعد از سربلندی استقلال در آسیا در مورد همه این مسائل صحبت کنیم. امیدوارم فارغ از مراحل گروهی، بعد از صعود از این گروه در ادامه مسیر هم موفق باشیم. امیدوارم بازی‌های زیبا و تماشاگر پسندی که در این دو بازی شاهد بودیم را در ادامه مسابقات هم شاهد باشیم. هواداران استقلال باید امیدوار باشند که بازی‌های پرگل، زیبا و تماشاگر پسند را همچنان شاهد باشند.

 

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: امیدوارم همه مردم ایران در این شرایط سخت کرونایی در کنار هم باشند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به عبور به سلامت از این شرایط سخت کمک کنند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها