5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
هماهنگی بنیاد شهید با بیش از 50 دستگاه به منظور استخدام ایثارگران
سعید اوحدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مطرح کرد:

هماهنگی بنیاد شهید با بیش از 50 دستگاه به منظور استخدام ایثارگران

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: استخدام 6 هزار نفر از ایثارگران پیش از اتمام زمان قانون برنامه ششم توسعه صورت می‌گیرد که مستلزم هماهنگی بنیاد شهید با بیش از 50 دستگاه است.

اعتمادآنلاین| رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: استخدام 6 هزار نفر از ایثارگران پیش از اتمام زمان قانون برنامه ششم توسعه صورت می‌گیرد که مستلزم هماهنگی بنیاد شهید با بیش از 50 دستگاه است.


به گزارش مهر، سعید اوحدی امروز در سومین نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی ویژه ایثارگران گفت: صدور دستور حسن روحانی که امکان استخدام همزمان 16 هزار نفر از عزیزان جامعه ایثارگری را فراهم می‌کند در طول سال‌های گذشته بی‌سابقه بوده است.

 

وی افزود: این اقدام پیش از اتمام زمان قانون برنامه ششم توسعه صورت می‌گیرد که مستلزم هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیش از 50 دستگاه بود. این تعداد در مرحله نخست 12 هزار نفر بود که با پیگیری‌های صورت گرفته به 16 هزار نفر افزایش یافت و امکان افزایش این ظرفیت‌ها نیز وجود دارد. ایثارگران عزیز باید این نکته را نیز مدّنظر داشته باشند که این فرایند استخدامی تنها منحصر به دوره فعلی نخواهد بود و در مراحل بعدی نیز امکان جذب و استخدام این عزیزان فراهم می‌شود.

 

معاون رییس جمهور با تأکید بر اهمیت پیگیری پرونده‌های حقوقی ایثارگران گفت: برای این منظور می‌توان علاوه بر امکانات موجود در بنیاد شهید و امور ایثارگران از ظرفیت‌های خود جامعه ایثارگری نیز کمک گرفت.

 

حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این نشست تأکید کرد: ائمه معصومین (ع) بارها در فرمایشات خود روزه‌داری را عامل سلامتی دانسته‌اند، اما این سلامتی تنها منحصر به خود فرد نیست و روزه‌داری منجر به سلامتی جامعه نیز می‌شود.

 

وی افزود: روزه‌دار از درد جامعه و مشکلات فقرا مطلع می‌شود و در صدد رفع این مشکلات بر می‌آید و این مسئله عاملی می‌شود که افراد به دنبال رفع این مشکلات باشند. روزه‌داری سپری است که انسان‌ها را از سوختن و تباه شدن نجات می‌دهد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها