5/12/2021
چهارشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین وضعیت کیانوش عیاری پس از ابتلا به کرونا

آخرین وضعیت کیانوش عیاری پس از ابتلا به کرونا

دستیار اول کیانوش عیاری گفت: تست کرونای آقای عیاری یک هفته پیش مثبت شد. ایشان تا دیروز در منزل استراحت می‌کرد، اما عصر دیروز (سه‌شنبه 31 فروردین) به دلیل ضعف جسمانی و درگیری ریه در بیمارستان نیکان بستری شد. این کارگردان از امروز اکسیژن تراپی می‌شود.

اعتمادآنلاین| دستیار اول کیانوش عیاری، توضیح داد این کارگردان پس از ابتلا به کرونا، یک هفته در خانه در حال مدوا بوده که دیروز به دلیل مشکلات تنفسی، به بیمارستان منتقل شده است.


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دستیار اول کیانوش عیاری از آخرین وضعیت این کارگردان سینما و تلویزیون پس از ابتلا به کرونا گفت.

 

شبنم عرفی‌نژاد، توضیح داد: «تست کرونای آقای عیاری یک هفته پیش مثبت شد. ایشان تا دیروز در منزل استراحت می‌کرد، اما عصر دیروز (سه‌شنبه 31 فروردین) به دلیل ضعف جسمانی و درگیری ریه در بیمارستان نیکان بستری شد. این کارگردان از امروز اکسیژن تراپی می‌شود.»

 

خانواده کیانوش عیاری نگران وضعیت جسمانی این هنرمند کشورمان هستند. دوستان عیاری هم شرایط مشابه خانواده عیاری را دارند و می‌خواهند از آخرین وضعیت جسمانی وی باخبر شوند. خانواده عیاری ضمن تشکر از ابراز محبت دوستان و طرفداران این هنرمند از آن‌ها خواستند که با وی تماس نگیرند؛ چراکه تلفن همراه عیاری کنار اوست و تماس‌های مداوم اجازه استراحت به وی را نمی‌دهد.

کیانوش عیاری، این روزها مشغول تدوین سریال «87 متر» بود که با بازی علی دهکردی، سعید پیردوست، فریبا کامران، مهران رجبی، شهین تسلیمی، فریده سپاه‌منصور، حسین سلیمانی و  دیبا زاهدی قرار است پس از پایان مراحل فنی از اول خرداد روی آنتن تلویزیون برود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها