6/25/2021
جمعه، ۰۴ تیر ۱۴۰۰
کمک های میلیاردی بنیاد مستضعفان به خانواده های چندقلوزا
خبری خوش برای آنها که می خواهند صاحب چندین فرزند شوند

کمک های میلیاردی بنیاد مستضعفان به خانواده های چندقلوزا

بنیاد مستضعفان اعلام کردبه‌ منظور کمک به تامین شیرخشک، پوشک و همچنین معیشتو مسکن خانواده‌های پُرنوزاد، سال گذشته مبلغ 20 میلیارد تومان به آنها تخصیص داده است و این سیاست سال جاری نیز دنبال می شود.

اعتمادآنلاین| این نهاد پارسال به منظور حمایت از خانواده‌های پُرنوزاد و نیازمند کشور، مبلغ 20 میلیارد تومان را تخصیص داد که این اعتبار در سه بخش کمک هزینه خرید مسکن، کمک به تامین شیرخشک و پوشک و همچنین کمک معیشتی، در اختیار این خانواده ها قرار گرفته است.
 
به گزارش ایرنا، بر اساس این گزارش، در سال 99 از اعتبار 20 میلیارد تومانی مذکور، نزدیک به 9 میلیارد تومان برای تامین مسکن 175 خانواده پرنوزاد تخصیص یافت و هریک از این خانواده ها به‌طور میانگین بیش از 50 میلیون تومان کمک بلاعوض برای تامین مسکن دریافت کردند.
 
همچنین در سال گذشته، بنیاد مستضعفان به‌منظور کمک به تامین مایحتاج این خانواده ها مبلغ 6 میلیارد و 500 میلیون تومان برای حمایت از 588 خانواده واجد شرایط تخصیص داد.
 
علاوه بر این موارد نیز، پارسال مبلغی معادل پنج میلیارد تومان برای کمک به تامین پوشک و شیرخشک مورد نیاز خانواده های پرنوزاد کشور توسط بنیاد مستضعفان پرداخت شد.
 
کمک‌هزینه‌های مصوب بنیاد برای حمایت از خانواده‌های پرنوزاد از طریق کمیته امداد امام خمنی(ره) و در قالب طرح رحمت در اختیار واجدان شرایط این طرح قرار می‌گیرد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها